Playstore'dan Football Manager 2013 hediyesi (3. gün)

Playstore'dan Football Manager 2013 hediyesi (3. gün)

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.10.2012 - 15:01
Soruyu bil oyunu kap
Ülkemizde en çok sevilen spor olan futbol, bu ilgiyi video oyunlarında da hakkıyla görüyor. Lakin biz Türkler sadece elimize gamepad'i alıp maçlar yapmakla yetinmiyoruz, işin perde arkası da saha içi olduğu kadar ilgimizi çekiyor. Bu yüzden de menajerlik oyunları ülkemizde oldukça rağbet görüyor.

Playstore'dan Football Manager 2013 hediyesi (3. gün)
Menajerlik oyunu denildiğinde artık aklımıza ilk gelen oyun Football Manager serisi bu sene FM 2013 olarak çok daha gelişmiş şekli ile karşımıza çıkacak. Şu sıralarda Playstore üzerinden ön siparişe açılan oyunun betasına da ulaşma imkanınız mevcut. Ayrıca Playstore'da sizleri bir de sürpriz bekliyor.  

Playstore’dan önsipariş ile Football Manager 2013 alanlar, betayı oynamaya başladı. Sen de betaya katılmak için yarışmaya katıl ve Football Manager 20013'ün bir kopyasını kap.

Bugünden itibaren başlayan yarışmamız 29 Ekim Pazartesi gününe kadar sürecek ve bu süre boyunca her gün sorularımıza cevap veren bir kişi Football Manager 2013'ü kazanma şansı yakalayacak.

İşte bugünkü (Cuma - 26.10.2012) sorumuz:

Football Manager serisinde ilk kez 3D maç izleme motoru (3D match engine) özelliği serinin hangi oyununda bize sunulmuştur?

Sorunun cevabını yarisma@merlininkazani.com adresine KONU kısmına "Playstore FM2013 yarışma" yazarak gönder ve şansını yakala.

Birinci ve ikinci gün sorularını görmek için buraya tıklayınız.

NOT: Yarışmaya sadece Merlin'in Kazanı üyeleri katılabilir. Merlin'in Kazanı kullanıcı adınızı, gönderdiğiniz cevap mailinin içine MUTLAKA yazmalısınız. 
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 20:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×