Playstore'dan GTA hayranlarına müjde

Playstore'dan GTA hayranlarına müjde

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 8.11.2012 - 14:04
İçeride sizi harika bir fırsat bekliyor
Rockstar Games’in muhteşem oyunu Grand Theft Auto 4 ve eklenti paketleri 12 Kasım’a kadar %75’e varan indirimlerle Playstore’da!

Playstore'dan GTA hayranlarına müjde
Oyun severler Nico Bellic ve arkadaşlarının maceralarına aylık 1TL’den başlayan taksitlerle ulaşabiliyorlar.

Grand Theft Auto 4, aylık 1TL’den başlayan taksitlerle sadece 12TL’ye, Grand Theft Auto 4 ve iki eklenti paketini içeren GTA 4 Complete Edition aylık 2TL’den başlayan taksitle sadece 24TL’ye, Grand Theft Auto 4 olmadan da oynayabileceğiniz iki eklenti paketini içeren “Episodes from Liberty City paketi”  ise aylık 1TL’den başlayan taksitlerle sadece 12TL’ye  satılıyor.

Eğer elinizde GTA IV varsa ancak uygun bir fiyata ek paketlerinden bir tanesini arıyorsanız o fırsatı da iszlere Playstore sunuyor. Grand Theft Auto 4’ün eklenti paketleri “Lost and Damned”  ve “The Ballad of Gay Tony” sadece 8TL’lik fiyatları ile Playstore’da oyun severleri bekliyor.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 16:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×