Playstore'dan yeni indirimler

Playstore'dan yeni indirimler

Basın Bülteni
Basın Bülteni 29.07.2013 - 15:51
Splinter Cell, Alan Wake ve dahası
Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore’da oyunseverleri yeni indirimler bekliyor. Playstore SimCity, NBA 2k13, Batman: Arkham City, Splinter Cell ve Alan Wake gibi birçok oyunda indirim fırsatları sunuyor.
Playstore'dan yeni indirimler
TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore, efsane oyunları yine farklı indirimler ile oyun severlere sunuyor. Kampanyanın sürekli güncellenen kataloğunda farklı oyunlarda sunulan indirimler, 12 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

Playstore’un indirim fırsatları pek çok popüler oyun için geçerli olacak. “SimCity”, “NBA 2k13”, “Batman: Arkham City, gibi oyun severlerin vazgeçemediği popüler oyunlar, Playstore’un Ramazan fırsatlarından sadece birkaçı.

Playstore'dan yeni indirimler
Oyunseverler bu aya özel, heyecan verici indirimleri kaçırmamak ve kampanyaya yeni eklenen oyunları takip etmek Playstore'a giriş yapabilirler. Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 14:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×