Pokemon Bank ve Transporter 27 Aralık'ta!

Pokemon Bank ve Transporter 27 Aralık'ta!

Can Arabacı
Can Arabacı 18.12.2013 - 16:41
Yeni Mystery Gift de cabası!
 Daha önce de duyurulan Pokemon Bank ve Pokemon Transporter hizmetleri 27 Aralık tarihinde 3DS için aktif hale geçecek. Yıllık 5€ gibi bir ücret talep edecek olan Pokemon Bank hizmeti sayesinde online alanda 3,000'e kadar Pokemon'u saklayabilecek ve Pokemon Black/White, Black 2/White 2 oyunlarından Pokemon'larınızı X/Y'ye aktarabileceksiniz. Eğer hizmeti satın almadan denemek isterseniz, 30 günlük bedava deneme sürecinde bankayı test etmeniz de mümkün.

Buraya kadar olan kısımda yeni duyurulmuş bir şey yok. Yeni yapılan duyuru Transporter hizmetini kullanmayı planlayanları ilgilendiriyor: 30 Eylül tarihine kadar Transporter'a erişim sağlarsanız (trial versiyonuyla bile olsa) Nintendo Mystery Gift olarak efsanevi Pokemon Celebi'yi hediye ediyor olacak.

Pokemon Bank ve Transporter 27 Aralık'ta!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 16:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×