Pokemon GO benzeri Ghostbusters World, mobil cihazlara geliyor!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 24.02.2018 - 12:17
Telefonunuz ile hayalet yakalamaya hazır mısınız?

Pokemon GO ile zirveye ulaşan arttırılmış gerçeklik (AR) oyunlarına bir yenisi ekleniyor. Ghostbusters World isimli yeni AR oyunu sevilen Ghostbusters markasını telefonunuza taşıyarak sizi hayalet yakalamaya yollayacak. Yayınlanan bir fragman ile duyurulan oyun, oynanış hakkında pek bir şey göstermese de Ghostbusters severleri heyecanlandırmak için yeterli.

Pokemon GO benzeri Ghostbusters World geliyor!

Gostbusters World, oyuncuları markanın sahip olduğu yüzlerce hayalet ile savaştıracak ve yakalatacak. Filmlerde, dizilerde, çizgi romanlarda , tema parklarında ve video oyunlarında yer alan tüm hayaletlerin yer alacağı oyunda, sadece oyun için özel olarak geliştirilecek olan yeni ve özel hayaletler de gelecek. Oyunun geliştirme süreci hale devam etmekte ve sadece mobil cihazlar için yayınlanacak. Henüz net bir çıkış tarihi belirtilmemiş olsa da oyunun 2018'de çıkacağı fragmanda belirtilmekte. Son zamanlarda yükselişe geçen mobil oyun platformları özellikle AR ile iyice çıkışa geçti. Pokemon GO'dan sonra Harry Potter AR oyunu şimdi de Ghostbusters oyunu bizlerle olacak. Bakalım gelişmekte olan AR mobil oyunlara katılacak olan bir sonraki marka hangisi olacak?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 21:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2018 15:18
AR olacak ama kalkıp son model telefonların AR desteğini kullanırlarsa sakat
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pokemon GO benzeri Ghostbusters World, mobil cihazlara geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×