Pokemon Go Mega Evrim için mega güncelleme geliyor

Ersin Kılıç 27.04.2022 - 17:14
Tamamen Türkçe olarak ülkemizde de çıkan Pokemon Go Mega Evrim özelliği için mega bir güncelleme geleceği duyuruldu.

Pokemon çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. Yeni güncellemeler ile oyunu geliştirmeye devam eden yapım ekibi Pokemon Go Mega Evrim özelliği için mega bir güncelleme geleceğini resmi olarak duyuruldu.

Geçtiğimiz aylarda tamamen Türkçe olarak ülkemizde de çıkan oyunun bu güncellemesi ilk etapta Avusturalya ve Yeni Zelanda'da yayınlandı. İlerleyen günlerde ise tüm dünyada Pokemon hayranlarına sunulacak. işte bu yeni özellikler ve geliştirmelerle ilgili yapılan resmi açıklama ve detaylar ise şu şekilde;

Pokemon Go Mega Evrim ve akın güncellemeleri

Mega Evrim, diğer tüm evrimlerin ötesinde bir evrimdir. Mega Evrim, Pokémon'un görünümünü geçici olarak değiştirir ve gücünü artırır. Pokémon GO'da Eğitmenler Mega Enerji kullanarak Pokémon'larını Mega Evrimleştirir.

Son Pokémon GO güncellemesiyle birlikte Mega Evrim artık her zamankinden daha kolay olacak ve daha fazla ödül sunacak.

Güncellemeye detayları

Öne çıkanlar

  • Mega Akınların birçoğu daha kolay olacak. Artık daha az kişiyle akına katılabilirsiniz!
  • Pokémon'larınızı akın ve maç hazırlık ekranlarından Mega Evrimleştirebileceksiniz.
  • Daha önce Mega Evrimleştirdiğiniz Pokémon'ların bilgi sayfasına, bu unutulmaz başarıyı kutlamak için görsel bir efekt eklenecek.
  • Mega Seviyeler uyguluyor ve Mega Enerjinin kullanım şeklini değiştiriyoruz.

MEGA UZMANLIĞI: Karşınızda Mega Seviyeleri

Pokémon Eğitmeni olarak göreviniz Pokémon'larınızın büyümesine yardımcı olmaktır. Bunun için size yepyeni bir yöntem sunuyoruz: Mega Seviyeler! Pokémon'ları her Mega Evrimleştirdiğinizde Mega Seviyenizi artırırsınız. Bir Pokémon'un Mega Seviyesi her yükseldiğinde daha fazla bonus kazanırsınız ve bu bonuslar, Pokémon'unuz Mega Evrimleştirildiği süre boyunca etkin kalır.

Pokemon Go Mega Evrim için mega güncelleme geliyor

Her Mega Seviyede farklı bonuslar kazanabilirsiniz. Bonuslar Pokémon'lara göre değişir ve Pokémon'un Mega Seviyesi arttıkça tüm bonuslar gelişir.

Mevcut bonuslar

  • Mega Evrimleştirdiğiniz Pokémon'unuzla aynı türde Pokémon'lar yakalayarak daha fazla Şeker kazanabilirsiniz.
  • Mega Evrimleşmiş Pokémon'ları Akın Maçında veya Spor Salonu maçında kullanırken, aynı akındaki diğer Eğitmenlerin Pokémon'larının saldırıları daha fazla hasar verir. Saldırı, Mega Evrimleşmiş Pokémon'unuzla aynı türdeyse Pokémon'larının saldırıları daha da fazla hasar verecektir.

Yeni bonuslar

  • Mega Evrimleştirdiğiniz Pokémon'uzla aynı türde Pokémon'lar yakaladığınızda Büyük Şeker kazanma şansınız artır.
  • Mega Evrimleştirdiğiniz Pokémon'unuzla aynı türde Pokémon'lar yakalayarak daha fazla TP kazanabilirsiniz.
  • Pokémon'ların Mega Seviyeleri arttıkça dinlenme süreleri azalır.

Bu güncellemenin ardından bir Pokémon'u ilk kez Mega Evrimleştirdiğinizde, aynı Pokémon'u Mega Enerji kullanmanıza gerek kalmadan Mega Evrimleştirebileceksiniz.

Mega Evrimleştirmenin ardından Pokémon'unuz yorulacak ve tekrar Mega Evrimleşmeden önce dinlenmesi gerekecek. Bu dinlenme süresi sona erdiğinde aynı Pokémon'u Mega Enerji kullanmadan Mega Evrimleştirebilirsiniz.

Mega Enerji kullanarak Pokémon'ların dinlenme süresini kısaltabilirsiniz. Pokémon'ları Mega Evrimleştirmek için gereken Mega Enerji miktarı, Pokémon'ların dinlenme süresi kısaldıkça azalır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2024 15:38
Kalan Karakter: 300 Gönder
Pokemon Go Mega Evrim için mega güncelleme geliyor
İlginizi Çekebilir