Pokemon Moon and Sun ortaya çıktı!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.02.2016 - 16:46
Resmi duyuru yarın gelebilir
Pokemon serisinin tüm dünyadaki popüleritesi malum oldukça yüksek. nintendo'da filmler ve serisi dışında bunu oyunlarla da körüklemeye devam ediyor. Açıkçası oyunlarının büyük bir hayranı olarak yeni Pokemon oyununu da büyük bir merakla bekliyorum. işte bu yeni duyuru ise yarın gelebilir.

Nintendo geçtiğimiz günlerde, Cuma günü yani yarın Pokemon'un 20.yılı için yeni bir duyuru yapacaklarını açıklamış ve bu konuda daha fazla detay vermemişti. İşte bu duyuruya bir gün kala yeni Pokemon oyunları için önemli bir detay ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bu detaya göre Nintendo firması Pokemon Moon ve Pokemon Sun isimlerini tescillemiş durumda. Muhtemelen yarın bu iki oyunun resmi duyurusuna şahit olacağız. Tahminler 3DS için olsa da oyunların hangi platforma geleceği şu an için kesin değil. 
Pokemon Moon and Sun ortaya çıktı!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 23:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pokemon Moon and Sun ortaya çıktı!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×