Pokemon serisinden esinlenen online oyun Temtem duyuruldu

Pokemon serisinden esinlenen online oyun Temtem duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.05.2018 - 14:33
Multiplayer Pokemon'u beklemekten sıkılanlara..

Temtem genel olarak Pokemon serisinden esinlenen bir oyun. Fakat bu noktada bir farklı var çünkü Pokemon'un yıllardır yapmadığı bir tarafa odaklanıyor. Evet, eğer Pokemon oyunlarının benim gibi büyük bir hayranı iseniz, yıllardır "neden online Pokemon oyunu yapımıyor?" diye hayıflanıyor olabilirsiniz. İşte Crema Games ekibi de bu sorunun cevabını merak etmiş olacak ki kendileri bu tarz bir oyun yapmaya karar vermişler.

Pokemon benzeri Temtem duyuruldu

Yapım ekibi açıklamalarında oyunlarının Pokemon'dan esinlendiğini de saklamamış. Zaten yayınlanan videoya baktığımızda oynanışın klasik Pokemon oyunlarını andırdığını da görüyoruz. gerek etrafta dolaşma gerekse de çimenlik dinamiği direk olarak Temtem isimli oyuna aktarılmış. Aradaki fark ise haritadaki tek oyuncu siz değilsiniz. Yayınlanan ilk videoda da gözüktüğü gibi oyun alanında koşuşturan farklı oyuncular da bulunuyor. Zaten oyunun amacı da Temtem adı verilen farklı yaratıkları yakalamak ve tıpkı Pokemon serisinde olduğu gibi diğer antrenörlere meydan okumak.

Yakında Kickstarter sürecine başlayacak olan Temtem'in araştırılmaya değecek kadar farklı bir dünyası olacağı da belirtilmiş. Oyunun ilk tanıtım videosu ise şu şekilde; 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 03:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×