Pokemon'un patronu Switch hakkında konuştu

Pokemon'un patronu Switch hakkında konuştu

Furkan Güler
Furkan Güler 7.09.2017 - 10:26
Switch'e çıkacak Pokemon oyunu, diğer oyunlara göre çok özel olacak.
Hali hazırda video oyun endüstrisini yavaş yavaş domine eden Nintendo Switch, satışa çıkartılan tüm bölgelerde yok satmaya devam ediyor. Sahip olduğu yenilikçi yapısı sayesinde hem geliştirici bazında, hem de oyuncu bazında dikkatleri üzerine toplayan yeni oyun konsolunun gelecek planlarını herkes merak etmekte. E3 2017 fuarında duyurulan yeni oyunlardan sonra bekleyenlerini daha fazla heyecanlandıran Switch'e geliştirilen en büyük oyunlardan bir tanesi, şüphesiz yeni Pokemon oyunu olmakta. Nintendo'nun el konsollarına çıkan oyunların yanında daha derin RYO öğelerine sahip olacak oyunu Pokemon hayranları oldukça merak ediyor.

Pokemon'un patronu Switch hakkında konuştu
Pokemon Company'nin CEO koltuğunda oturan isim Tsunekazu Ishihara, Switch'in ilk zamanlarında Nintendo'ya özel bir Pokemon oyunu teklifinde bulunduğunu belirtti. Nintendo Switch'in sahip olduğu potansiyeli oldukça beğendiğini söyleyen Ishihara, Joy - Con kontrolcülerinin de sahip olduğu özellikleri kullanacaklarını söyledi. Yeni Pokemon oyununun nasıl bir halde olduğunu bilmiyoruz. El konsollarında oldukça sevilen seri, bakalım Switch platformunda nasıl bir başarı sergileyecek? Hep birlikte göreceğiz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 21:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
AZRAILXX
AZRAILXX 7.09.2017 11:29
Şu oyun çıksın alalım aleti artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×