Polislerin eğitiminde Gran Turismo kullanılıyor

Polislerin eğitiminde Gran Turismo kullanılıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 17.10.2017 - 10:16
Oyunun sürüş dinamikleri sandığınızdan daha gerçekçi

PlayStation 4 platformuna sahip oyuncuların heyecanla beklediği Gran Turismo Sport, yarın itibari ile sevenlerin karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Oldukça kaliteli bir simülasyon deneyimi sunan Gran Turismo serisi, yeni oyunu Gran Turismo Sport ile kalite çıtasını daha yukarıya taşıyarak oynayanlarına en iyi deneyimi sunacak. Ancak oyunun simülasyon tarafının düşündüğünüzden daha detaylı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Çünkü İngiltere'nin Lincolnshire kentinde bulunan polisler, bundan sonra Gran Turismo Sport ile eğitim alacak. PlayStation markası ile partner olan Lincolnshire Polis departmanında görev alan polislerin, yüksek hızda araç kullanma kabiliyetlerini Gran Turismo Sport ile geliştiriceği söyleniyor. Eğitimin ise oyunda yer alan parkurlarda yapıldığı belirtildi.

Polislerin eğitiminde Gran Turismo kullanılıyor

İngiliz polislerin eğitiminde Gran Turismo'nun da bir katkısı olacak

Eğitimciler ise gelenekselleşmiş araç kullanma eğitiminin yanında sanal gerçeklik destekli olarak verilen bu eğitimin oldukça yararlı olduğunu düşünüyor. Bildiğiniz gibi Gran Turismo serisi, gerçek yarışçıların da antrenman yaptığı gibi bir oyun olmuş durumda. Gerçeği fazlasıyla yansıtan sürüş dinamiklerinden polislerin de yararlanması oldukça hoş bir durum olmuş. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 14:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 11:10
Bu araba oyunun üstüne oyun tanımam istediğiniz kadar forza deyin Gran turismo Apple Forzada Samsung tur bu kadar basit ??
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 19:35
Forza daha iyi yani
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 18:13
Forza da samsung demiş, Forza Motorsport serisinin rakibi Project Cars serisi, horizonın rakibi de Crew 2 olabilir. Bu oyun forza ile yan yana bile gelemez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 13:07
The Real Driving Simulator. The Return of the King
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×