Pompacı Ezio

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.08.2011 - 10:13
Yükselen benzin fiyatlarına Ezio isyanı
Oyunsever insanlar gerçekten ilginç. Dışarıdan bakan bir kişi için "bu ne demek, ne gereksiz şeyler bunlar" anlamına gelen aktiviteler, biz oyuncular için gayet de eğlenceli oluyor. İşte oyunsever insanlardan biri. Görünüşe göre Assassin's Creed serisini fazlasıyla seviyor olacak ki, benzin istasyonuna bile Ezio'nun kostümüyle gitmiş. Arabasının arkasına yapıştırılmış AC logosu da dikkatlerden kaçmıyor. Peki gerçek pompacı nerede? Yoksa adamımız, kendini oyuna fazla kaptırıp ona suikast mı düzenledi?

Pompacı Ezio

Ekleme: Yurt dışındaki benzin istasyonlarındaki işleyişle ilgili engin bilgilerinizden ötürü teşekkür ediyorum, ama pompacı olayından ben de haberdarım, meraklanmayın. Sadece konuya espri amaçlı ekleme düşüncesindeydim. Tespitleriniz beni büyüledi.

Mahmut

Yorumlar 109
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 15:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pompacı Ezio

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×