Portal 2, profesörün dersini iptal ettirdi

Murat Sağlam
Murat Sağlam 20.04.2011 - 11:57
Portal 2 "gribi" dünyayı vuracak gibi.
Portal 2'nin piyasaya çıkışıyla birlikte, oyunu bekleyenler muhtemelen evlerine kapanıp oyunu oynama yoluna gidecekler. Bu eylemin yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada böyle olacağını öngörmek de zor değil. Amerika'da yaşanan olay bunun kanıtı gibi.

Portal 2, profesörün dersini iptal ettirdi
Bir profesör, kendisine gelen e-postalarla hasta olduklarını belirten aşırı fazla sayıda öğrencisi için dersi iptal ettiğini ve bir gün sonraya aldığını belirten bir mesaj yayımlamış.

Fakat mesajında, "Bir çok öğrencinin Portal oynamak amacıyla hastayım yalanını söylemesi nedeniyle yarın ders olmayacak." diyerek, kuş gribinden sonra Portal 2 gribinin tüm dünyayı vuracağını kanıtlamış oldu.
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Portal 2, profesörün dersini iptal ettirdi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×