Portal 2'den "Yok artık" dedirten video!

Emre Günen
Emre Günen 24.02.2011 - 14:12
Zeka pırıltısı değil, fırtınası!
Hepimizin büyük bir heyecanla beklediği Portal 2 için yayımlanan videoları artık hepimiz biliyoruz. Klasik Portal bulmacalarının yanı sıra kullanacağımız özel jeller sayesinde de bulmacaları çözeceğiz. Karşımıza çıkacak bulmacalara bir örnek olması açsınından yayımlanan son videoda, seviye o kadar yükseltilmiş ki, ben bunu oyunda nasıl akıl edeceğim demeniz olası.

İşte Portal 2'deki jel bulmacalarından biri daha:


Yorumlar 59
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Portal 2'den "Yok artık" dedirten video!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×