Portal 2'nin çıkış tarihi belli oldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.08.2010 - 12:27
Eskiden bir deney kobayıydık, ya şimdi?
Valve tarafından geliştirilen FPS bulmaca oyunu Portal 2'nin resmi çıkış tarihi belli oldu. Buna göre PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 9 Şubat 2011'de raflarda olacak.

Portal 2'nin çıkış tarihi belli oldu
Portal 2, ilk oyunun yüzlerce yıl sonrasında geçiyor. Yine bir kaçış içerisindeyiz, ama hem mekân, hem düşman, hem de kullanabileceğimiz silahlar açısından bu kez çok fazla çeşit bulunuyor.

Valve patronu Gabe Newell, oyunun PS3 versiyonunu geçtiğimiz E3 fuarında duyurmuş ve konsollardaki en iyi sürümün PS3'te olacağını ileri sürmüştü.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Portal 2'nin çıkış tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×