Portal'da bir rekor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 13.12.2010 - 10:39
Valve'ın puzzel shooter'ında en iyi zaman rekoru.
Portal bildiğiniz gibi Half-Life oyununu geliştiren Valve'ın tek kişilik puzzle ve platform oyunu. İlk oyunun gördüğü ilginin ardından ikincisinin yapımına başlanmakla beraber, halen ilk oyunda yapılmamış olanı yapmaya çalışanlar da mevcut. Oyundaki adı 'DemonStrate' olan bir oyuncu, Portal'ı 10 dakikanın altında bitirerek bir rekora imza attı. Oyuncunun süresi 9 dakika 25 saniye. Ve işte nasıl yaptığı;
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Portal'da bir rekor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×