Postal 2 ücretsiz oldu

Efdal Erdem
Efdal Erdem 21.04.2022 - 15:52
Gelmiş geçmiş en absürt FPS oyunlarından biri olan Postal 2 ücretsiz oldu.Steam’de 18 liraya satılan yapım kısa süre için ücretsiz.

Gelmiş geçmiş en absürt FPS oyunlarından biri olan Postal 2 ücretsiz oldu. Steam’de 18 liraya satılan 2003 çıkışlı yapımın devam oyunu olan Postal 4: No Regrets de indirimde. CD  Projekt Red’in oyun platformu GOG tarafındaysa Postal 2 sınırlı bir süre için ücretsiz oldu. Şiddetin nereyse her türlüsüne yer veren Postal 2, Yeni Zelanda, Avustralya, Isveç ve Almanya dahil 13 ülkede yasak.

Postal 2 ücretsiz olarak nasıl alınır?

Postal 4: No Regrets’in çıkışını kutlamak üzere indirimlere giden GOG, serinin eski oyunlarından Postal 2’yi de kendi platformunda ücretsiz yaptı. 48 saat içerisinde alındığı takdirde sürekli olarak GOG hesabınızda kalacak. Oyunu almak için yapılması gerekenler basit. GOG mağazasının ana sayfasında, Postal 2’nin yer aldığı görseli görene kadar sayfayı aşağıya kaydırmanız ve ardından “Yes, and claim the game” butonun tıklamanız ve GOG hesabınız giriş yapmanız gerekiyor.

Postal 2 ücretsiz

Geliştirilme süreci oldukça tartışmalı olan oyunun “Gelmiş geçmiş en kötü oyun” olarak anılmasının başlıca sebebi aşırı şiddet ve saldırganlık içermesi. Aynı sebepten ötürü birçok ülkede de oyuna erişim oldukça kısıtlı veya tamamen yasak. Genel olarak oyunu 18 yaşını doldurmamış olanların kesinlikle oynamaması öneriliyor. Yapımın Metacritic’teki değerlendirme puanı 100 üzerinden 50. Yine de oyun tarihine damgasını vurmuş ilginç bir yapım.

Oyunu kütüphanenize eklemek için tıklayın.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 14:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2022 11:34
Buttsauce.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2022 21:26
Kedileeeeerrrrrr. Kaçsın kediiilleeerrrr :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Postal 2 ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×