Predator filminden kan gövdeyi götüren bir fragman yayınlandı

Predator filminden kan gövdeyi götüren bir fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.06.2018 - 11:32
Ultimate Predator kendini gösterdi

Predator (Avcı) filminden yeni bir fragman daha yayınlandı. Ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger'ın oynadığı ve 80'li yılların sonuna damga vuran Predator, bildiğiniz gibi yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk fragmanı ile pek bekleneni veremeyen Predator için yeni bir fragman daha yayınlandı ve bu fragmanda adeta kan gövdeyi götürüyor.

Predator filminden yeni fragman

Daha önce Iron Man 3 ve Nice Guys gibi filmlerde de yönetmenlik yapan Shane Black tarafından yönetilen Predator'un bu fragmanında hikaye adına çok daha fazla detaylar görüyoruz. Ayrıca fragmanda filmin yetişkin damgasının hakkını verdiğini de söylemek gerek. Ayrıca yeni fragmanda dikkat çeken en önemli nokta ise Ultimate Predator vurgusu. Filmde bu konuya netlik getirileceği ve birkaç tür göreceğiz gibi duruyor.

Narcos dizisinden hatırlayacağımız Boyd Holbrook, Dexter dışında Mass Effect gibi oyunlarda da yer alan Yvonne Strahovski ve yeni X-men filmleri başta olmak üzere birçok yapımda yer alan Olivia Munn filmin kadrosunda yer alıyor. Filmin 14 Eylül 2018'de gösterime gireceğini de hatırlatalım

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 21:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2018 02:42
doğrusu Adrien brody bu işi beceremedi hatta bir çok predator filmi yapıldı ama Arnold abinin predatörü en sevilen en saygı duyulan yılına göre mükemmel bi film olarak kaldı hikayesi oyunculukları harikayd 2. filmide iyidir siyahi abi başroldeydi tavsiye ederim bu film nasıl olmus bakalım göreceğiz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2018 14:02
milyar dolarlık holywood un çıkardığı yeni yapımlara bakar mısın? eski konuları ısıtıp ısıtıp veriyorlar. predator müş. ya bir şeyi de orjinal tadında bırakın. hangi predatör bu. temrinatöre karşı mı? özgün yeni şeyler çıkartamıyorlar.çok yazık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.06.2018 15:12
Bana hep Predator iyi taraf Alien ise kötü geliyordu. Bu filmde Predator kötü tarafta. Filmde sevmedigim tek taraf bu onun haricinde mükemmel duruyor.
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2018 13:40
Predator da, Alien da ne iyi ne de kötü karakterler, nasıllarsa öyleler...
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2018 08:13
Kardeşim AvP serisini değil gerçek Predator serisini izle daha anlamlı gelecek
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2018 02:08
Predator zaten başta kötü bir karakter.80'lerde cıkan Arnold S.'li filmi izlesen orada bayağı bayağı kötü karakter.Alien vs Predator filminde mecburen iyi taraftaymış gibi gösterdiler cünkü Alien kendisinden daha kötü bir karakter ve düşmanı.İnsan ile bağ kurma olasılığı Alien'dan fazla.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2018 11:47
Bir iki çatlama-patlama koyarsak birde keselim biçelim insanları bence emerik. Teknolojide arkamızda, istemediğin kadar efekt. Geminin dünyaya düşmesi, heriflerin bunun oyuncaklarını müze gibi camın arkasından sergilemesi, has adamımızın oyuncaklarını geri alırkene yaşadığı maceralar falan filan
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 27.06.2018 17:35
Sansürsüz İnterneti savunan fakat hakaret falan etmediğim halde yorumlarımı silip sansürleyen Merlinin Kazanı, gerçekten süpersiniz. Bence yorum bölümünü kaldırın ne gerek var ?
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2018 08:11
Kesinlikle katılıyorum.Bazı yorumlarımız yayınlanmıyor bile ama bazı yorumlara bakıyorum da küfürden de beter ama yayınlanıyor.Kaldırın bence de yorum bölümünü madem yayınlamıyorsunuz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×