Predator Thronos oyuncu kabini Türkiye’de

Predator Thronos oyuncu kabini Türkiye’de

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.05.2019 - 14:42
Bu farklı deneyim oyuncuları bekliyor

Oyun deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyan ve IFA’da duyurulduğu andan itibaren tüm dünyadaki oyunseverlerin beğenisini kazanan Predator Thronos Oyuncu Kabini, Türkiye’de ilk kez Teknosa Cevahir Mağazası’nda oyun severlerle buluşuyor.

Predator Thronos oyuncu kabini Türkiye’de

Acer EMEA Başkan Yardımcısı Grigory Nizovsky ve Teknosa Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Doğa Oran’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıda Predator Thronos’un yanı sıra sadece Teknosa’da satışa sunulacak yeni Predator ürünleri de tanıtıldı.

Satış fiyatı 149.000 TL olan Predator Thronos, yeni nesil oyuncular için oyun deneyimini yeniden tanımlıyor. 1,5 metre uzunluğunda çelik bir yapıya sahip olan ürün, oyun içindeki etkilere göre titreyen koltuğu ile kullanıcının kendisini oyunun içinde gibi hissetmesini sağlıyor. Ayarlanabilir koltuk; ergonomik oturma bölümü tasarımına, ayak koyma yerine ve 140 derece arkaya yatabilen bir kabine sahip. Üst kısımdaki bölüm üç adet 27 inç Predator oyuncu monitörüne ve bir oyuncu bilgisayarına uygun yer barındırıyor. Predator bilgisayar, üç adet Predator monitör ve aksesuarlarla bir araya geldiğinde, Thronos eşsiz bir oyuncu üssüne dönüşüyor.

Grigory Nizovsky: “Her düzeyden oyuncuya ulaşmak istiyoruz”

Toplantıda, değer yaratma felsefesini her daim ürün stratejisinin merkezine koyduklarını ve oyunculara sundukları çözümlerde de buradan hareket ettiklerini ifade eden Acer EMEA Başkan Yardımcısı Grigory Nizovsky: “Acer olarak her düzeyden oyuncuya ulaşmak, onlara değer katmak istiyoruz. Acer’ın oyuncu ürünleri; Predator markası ve Acer Nitro serisi altındaki monitörler, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla projektörlere kadar uzanıyor. Geniş ürün gamımız; profesyonel e-sporculardan oyun tutkunlarına ve arada sırada oyun oynayanlara kadar her tür kullanıcıya hitap ediyor. Profesyonel tarafta çeşitli e-spor yarışmaları ve etkinliklerinin resmi ekipman sağlayıcısıyız. Acer, yenilikçi yanı ve Ar-Ge gücüyle de dikkat çeken bir şirket. Özellikle temel teknolojik yeniliklerimiz soğutma teknolojisine odaklanıyor. Bu sayede yüksek performanslı ve güvenilir makineler geliştirebiliyoruz. Birçok ülkede pazar lideri konumundayız. Türkiye’de, ürün hacmini artırma yaklaşımı yerine öncelikle ürünlerimizi bilinir ve çekici kılmayı hedefliyoruz. Oyuncu ürünlerimizle de ilgili kitleye ulaşmak üzere çalışmalarımızı özenle sürdürüyoruz. Marka değeri, ekibinin profesyonelliği ve mağaza konumlarının sağladığı stratejik avantaj sayesinde Teknosa, bu hedefimize ulaşmamıza yardımcı oluyor” dedi.

Teknosa Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Doğa Oran ise şöyle konuştu: “Türkiye’de oyun dünyasının ve e-sporun yanında duran ilk markalar arasındayız. Yeni “Büyüksün, Büyük Oyna” kampanyamızla da e-spora dair farkındalığı artırmak istiyoruz. Oyun pazarının büyümesinde en önemli etken teknolojinin gelişimi. Teknosa olarak, oyun kategorisinde en yeni ve en ileri teknoloji ürünlerinin ana adresi olurken, oyun ekosistemine doğru noktalarda katkımızı artırmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, mağazalarımızda marka ve ürün çeşitliliğimizi artırıyor, deneyimi zenginleştiriyor, sahadaki arkadaşlarımıza bu konuda online ve offline eğitimler veriyoruz. Tek bir önceliğimiz var. O da oyun severlerin gerçekten faydalanabileceği hizmetleri geliştirmek, fark yaratan deneyimler yaşatmak. Bu konuda bizimle aynı anlayışı paylaşan iş ortağımız Acer ile Predator Thronos Oyuncu Kabinini ve yeni Predator ürünlerini Türkiye’de ilk kez ve sadece Teknosa’da oyunseverlerle buluşturacağız. Türkiye’deki tüm oyun meraklılarını eşsiz bir deneyim yaşamak için Teknosa Cevahir mağazasına bekliyoruz.”

Basın Bülteni

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 21:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2019 11:51
149• bin tl hiç birşeymiş yaaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2019 15:25
bi ekonomiye bakıyorum, bi laptop fiyatlarına bakıyorum, sonra geçip bi köşede neden böyle dandik bi ülkede doğduğuma ağlıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2019 15:56
Güzel 20 sene sonra kullanırız artık.
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2019 16:55
20 sene önce aynısını söylemiştim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2019 15:08
Cevahir mağazası nerede arkadaşlar? Cevahir diye bir ilimiz yokta bilemedim?
blue1
blue1 2.05.2019 16:46
Şişli, Cevahir alışveriş merkezi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×