Prens geri dönüyor!

Emre Günen
Emre Günen 11.11.2010 - 11:23
Eski prense yeni adet getiriyorlar...
Ubisoft'un en satan oyunlarının başında gelen üç boyutlu Prince of Persia serisi yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik bu kez yüksek çözünürlük desteği ile.

Bildiğiniz gibi 2003 - 2005 yılları arasında piyasaya sürülen Sands of Time, Warrior Within ve The Two Thrones oyunlarını yeniden piyasaya sürecek olan firma bu kez 3D ve yüksek çözünürlük imkanı da sunacak. Firma oyunun nasıl gözükeceğini bizlerle paylaşmak adına bir de video yayımladı. Aşağıdan videoya göz atabilirsiniz.


Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için tıklayın.
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prens geri dönüyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×