Prens ölecek!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Prens ölecek!
"Prens ölecek!", bu sözler Ubisoft yetkililerine ait. Prince of Persia: Warrior Within oyunu hakkında yapımcıların bu tür bir söz sarfetmesi garip bir durum. Ubisoft'dan gelen bir açıklama da; "Prince E3 fuarından evvel ölecek" yönünde.

İşin aslına bakarsak söylenen bu sözler oyuna olan ilginin artması için. Sizlerinde bileceği gibi ikinci oyun olan Warrior Within, ilk oyunun bir kaç sene sonrasında geçiyor. İlk oyunda Prens çok büyük hata yapıp sevdiği kişiyi öldürmüştü. Daha sonra ise zamanı aldatıp, hatasını silmiş sanki hiç olmamış gibi geriye dönmüştü. İş böyle olunca Prens farkında olmadan zamanın doğal akışını bozmuştu.

Geçen birkaç senenin ardından Dahaka isimli kötü yaratık Prensi ele geçirdi. Vücudu ele geçirilen ve çılgınlığın eşiğine gelen Prens, bu beladan kurtulabilmek için Empress of Time'ı yok etmeli ayrıca içindeki canavarı engellemek için canına da kıymalı.

Elbette bunlar oyunu oynamadan evvel yapılan yorumlar. Gerçeği ancak oyunu oynayarak öğreneceğiz.
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 19:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prens ölecek!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×