Prens William PS4 istiyor ama Kate'ten korkuyor

Prens William PS4 istiyor ama Kate'ten korkuyor

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 18.11.2013 - 20:51
Kraliyet ailesinin dertleri
BAFTA Young Game Designers yarışmasının kazananlarıyla tanışmak ve oyunlarını denemek üzere bir organizasyona katılan Birleşik Krallık prensi William o sırada verdiği röpörtajlarda ilginç beyanlarda bulundu. Kendisini "heyecanlı fakat berbat" bir oyuncu olarak tanımlayan William aynı zamanda Sony'nin yeni konsolu PS4'ü almak istediğini, fakat eşi Düşes Kate'in ne diyeceğinden pek emin olmadığını belirtti. BAFTA'nın başı olan William yarışmayı kazanan oyunları da oynayıp, gelecekte genç zihinlerin yaratacağı hayal gücü dolu dünyalarda gezinmek için de çok meraklandığını belirtti. William'ın açıklamaları ve BAFTA'nın bu organizasyonuna katılması kesinlike aynen Obama gibi Birleşik Krallık hükümet liderlerinin de oyunlara ciddi bir ilgi duyduğunu kanıtlıyor. Bakalım devlet-oyun ilişkisi bundan sonra nasıl ilerleyecek?

Prens William PS4 istiyor ama Kate'ten korkuyor
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 20:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×