Prens'in karanlık yüzünü keşfedin!

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
Uzuuuuun yıllar önce start ala
Uzuuuuun yıllar önce start alan Prens'in hikayesi Sands of Time ile devam etmiş, ardından da Warrior Within ile sürmüştü. Prince of Persia, namı diğer Pers Prensi, üçüncü oyunuyla tekrar bizimle beraber olacak. Serinin üçüncü oyunu da E3'te gösterilenler arasında; hem de ne gösterim!!! Oyunumuz Warrior Within'in bittiği yerden kısa bir süre sonra başlıyor. Prensimiz kazandığı zaferin ardından evine, Babil'e geri dönüyor; fakat burada onu yeni sürprizler bekliyor. Şehri yok eden savaş ve bazı nedenlerden dolayı bütün Babil halkı Prensimize kin gütmektedir. Prensimizin yakalanmasını önlemek için Kaileena onu kurtarabileceği tek şeyi yapar ve kendisini kurban ederek zamanın kumlarını serbest bırakır. Böylece prensin yeni macerası başlar. Prens yine akrobatik hareketlerle donatılmış vaziyette ve her yer bu kez çok daha fazla karanlık. Ubisoft'un geliştirdiği son POP'u 2005'in son çeyreğinde evlerimize konuk edeceğiz. Gamecube, PC, PS2 ve Xbox için geliştirilmekte olan Prince of Persia 3, E3'te gösterimde.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 22:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prens'in karanlık yüzünü keşfedin!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×