Prens'in karanlık yüzünü keşfedin!

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
Uzuuuuun yıllar önce start ala
Uzuuuuun yıllar önce start alan Prens'in hikayesi Sands of Time ile devam etmiş, ardından da Warrior Within ile sürmüştü. Prince of Persia, namı diğer Pers Prensi, üçüncü oyunuyla tekrar bizimle beraber olacak. Serinin üçüncü oyunu da E3'te gösterilenler arasında; hem de ne gösterim!!! Oyunumuz Warrior Within'in bittiği yerden kısa bir süre sonra başlıyor. Prensimiz kazandığı zaferin ardından evine, Babil'e geri dönüyor; fakat burada onu yeni sürprizler bekliyor. Şehri yok eden savaş ve bazı nedenlerden dolayı bütün Babil halkı Prensimize kin gütmektedir. Prensimizin yakalanmasını önlemek için Kaileena onu kurtarabileceği tek şeyi yapar ve kendisini kurban ederek zamanın kumlarını serbest bırakır. Böylece prensin yeni macerası başlar. Prens yine akrobatik hareketlerle donatılmış vaziyette ve her yer bu kez çok daha fazla karanlık. Ubisoft'un geliştirdiği son POP'u 2005'in son çeyreğinde evlerimize konuk edeceğiz. Gamecube, PC, PS2 ve Xbox için geliştirilmekte olan Prince of Persia 3, E3'te gösterimde.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 04:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prens'in karanlık yüzünü keşfedin!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×