1/11

Prey

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Tam Çözüm: Bir evren Tommy'e duacı olacak.
Last Call

Aynadaki yüzleşmenizden sonra koridorda sağa doğru ilerleyin ve köşedeki soğutucunun düğmesine basarak kapatın. Koridorda devam edin ve büyükbabanız ile özel güçleriniz hakkındaki tartışmanızın bitmesini bekleyin. Ardından bara girin. Biraz içerideki müşterilerin sohbetini dinleyecek ve ardından kız arkadaşımızla mini sohbet gerçekleştireceğiz. Bize ilk silahımız olan İngiliz anahtarı'nı verecek ve biraz sonra tipik bar kavgalarından birini yaşayacağız. İki serseriyi de yere serip başınızı derde soktuğunuzu düşündüğümüzde, asıl derdin ne olduğunu izleyecek ve uzaylılar tarafından kaçırılacağız.

Escape Velocity

Kaçırılışımızı sergileyen etkileyici ara videonun ardından kontrolü tekrar ele alıyoruz. Yoldan devam edin ve iğrenç kapıdan geçtikten sonra ilk düşmanınızı öldürün. Sağ taraftaki kapının önündeki düğmeye basıp içeri girin. Yumurtadan çıkan düşmanları öldürdükten sonra yarı açık kapıdan girip ilk ışınlanma platformunu bulun. Platformun arka kısmına geçince başka bir ortama ışınlandığımızı göreceksiniz. Sağdaki kapıdan devam edin, tavanda yürüyen insanları görüp şaşırın. Yol ikiye ayrılınca sağdan devam edin ve yerdeki mor düzeneklere gidince iyileştiğinizi fark edeceksiniz. Yine ışınlanma platformuna denk geliyoruz. Arkasına geçip yeni odaya giriş yapın. Çakmağınızı yakıp ilerleyin ve üç yaratığı da öldürdükten sonra insanlara yapılan eziyetlere şahit olun. Sağdan devam edin. İlerleyince büyükbabamızı ve Jen'i göreceğiz. Soldan devam edip kapıdan geçin. Büyükbabanızın ölümüne şahit olduktan sonra gizemli yardımcımız bize bir geçit açacak. Geçitten devam edin.

Downward Spiral

Sağ taraftaki yaratık bizi iyileştiriyor. Eğer sol taraftaki düğmeye basarsanız itlaf makinesini yeniden çalıştırıyorsunuz. Yukarı çıkınca sağa dönün ve ilk gerçek düşmanınızı alt edip, ilk ateşli silahınızı alın. İlerleyin, diğer düşmanı da öldürdükten sonra geçitten geçip, sağlık paketini alabilirsiniz. Sağ taraftaki düğmeye basıp enerji kalkanını etkisiz kılıp içeri girin. Soldan yedek mermileri alıp aşağı atlayın. Yukarıdan bir yumurta düşecek. Bu yumurtayı ittirerek aşağıdaki kısma ulaştırın. Biraz uzaklaşıp ateş edin ve patlatın. Delikten aşağı atlayın ve garip hissedin. Devam edince iki düşmanı öldürün ve sağdan yolunuza koyulun. İçeri girince kapıyı yumruklayan bir vatandaş göreceksiniz. Soldaki düğmeye basıp yedek kurşun alın ve geri çıkın. Aşağı atlayınca yer çekimine karşı koyan platforma ulaşıp yukarı çıkın. Düşmanları alt ettikten sonra platformdan yürüyün. Burada zıplarsanız yere düşüyorsunuz, bu nedenle dikkat edin. Tavanda gidiyorken sağdaki iki yaratığı kolayca öldürebilirsiniz. Devam edince bir ışınlanma kutusu devrilecek, içinden çıkan yaratığı öldürüp içine girin. Sağdaki camekâna bakın, içindeki taşın üzerinde birazdan koşturacağız.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×