Prey Typhon Hunter güncellemesi resmen duyuruldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.12.2018 - 12:51
Prey'e yeni güncelleme

Prey Typhon Hunter güncellemesi resmen açıklandı. Arkane Studios, oyun görüntülerini de içeren bir fragmanla birlikte güncellemeyi duyurdu. Prey Typhon Hunter, tüm platformlar için 11 Aralık'ta yayımlanacak. Prey Typoh Hunter duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Prey Typhon Hunter güncellemesi resmen duyuruldu

Typhon Hunter, Prey için duyurulan çok oyunculu mod olarak dikkat çekiyor. Typhon Hunter'da oyuncular mimikleri de kontrol edebilecekler. Enteresan oynanış yapısı ile dikkat çeken modda, bir oyuncu, Morgan Yu'yu kontrol ederken, beş oyuncu Mimikleri kontrol edecek. Mimiklerin, dönüşerek farklı nesnelerin kılığına girebilecek. Oyuncuların gizlenmek ve arayan kişinin gizlenenleri bulması için bulmak için kısıtlı zamanları olacak. Bu arada, Morgan onları bir tabanca ya da anahtarla avlamak zorunda kalacak. 

Prey'den bildiğimiz haritaların yer alacağı çoklu oyuncu modunda, Talos I bölgesi, Yellow Tulip, Karaoke Bar, Morgan'ın ofisi ve hatta Morgan’ın dairesi gibi yerlerin de bu moddda yer alacağı açıklandı. Typhon Hunter da PS4 ve PC oyuncuları için VR kaskları da destekleyecek.  Trans Star VR modu ile Prey oyunundan önce yaşananlara da şahit olabileceğiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2018 16:25
Oyun pahalılığindan 90 saat ac origins 100 saat prey oynadım bu gidişle mass effect andromedada ayak basmadık gezegen bırakmıcam ????
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prey Typhon Hunter güncellemesi resmen duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×