Prey'e 3 dev görüntü!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Prey'e 3 dev görüntü!
3D Realms yeni FPS oyunları Prey için 3 adet ekran görüntüsü yayınladı. Bilim kurgu öğelerini içinde barındıran ve teknik altyapı olarak en son teknolojilerin kullanıldığı oyunda ekran kartlarımız transistorları sonuna kadar kullanılacak.

FPS dünyasına farklılık getirmeyi hedefleyen yapımcılar oyunun içine duvar ve tavanda yürümek gibi güçler eklediklerini de söylüyorlar. Ayaklarımız tavana basarken savaşmak oyuna farklı bir tat katacak. Öldüğünüz zaman son kayıt dosyanızı yüklemek yerine farklı bir sistem geliştirilmiş. Buna göre ruh olarak dolaşacak ve canlanma noktasına koşacağız. Başarırsak tekrar hayata döneceğiz. Böylece uzun yükleme sürelerinden kurtulmuş olacağız.

Prey, oyun dünyasına epey yenilik getirecek gibi gözüküyor. Fakat çıkış tarihi hâlâ kesinlik kazanmış olmasa da bu yılın sonunda PC ve Xbox360 için piyasada olması bekleniyor.

Prey'e 3 dev görüntü!
Prey'e 3 dev görüntü!
Prey'e 3 dev görüntü!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 12:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prey'e 3 dev görüntü!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×