Prime World için açık betası başladı

Prime World için açık betası başladı

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 10.12.2012 - 16:51
Nival’den Alexey Semchenko konuştu
Heroes of Might and Magic V, Etherlords ve Silent Storm’un yapımcısı Nival, ödüllü strateji-RPG oyunu Prime World için açık beta dönemini başlattı.
    
Kapalı beta dönemindeki herkesin bir haftalık altın çağ dönemiyle ödüllendirildiği oyun, açık betadan sonra da sıfırlanmayacak, böylece oyuncular hesaplarıyla oynadıkları vakti boşa harcamamış olacaklar.

Prime World için açık betası başladı
Nival’den Alexey Semchenko “Prime World’ün Türkiye’deki varlığı bizim için önemli, Rusya’dan sonra ilk açıldığımız bölge burası” diyor ve ilave ediyor, “Yerel oyunculara en iyi  tecrübeyi yaşatmayı istiyoruz, bu yüzden de Türkiye’de oynanan sürüm, Rusya’dakilerle aynı sunucuda ve dolayısıyla tüm özelliklere ve tüm içeriğe sahip. "

Klasik üç-koridor tarzı modunun yanısıra kale inşaa etme ve kahraman geliştirme özelliklerine sahip Prime World, yakın zamanda kendine has, PvE-tabanlı Dragonwald modunu getirmiş, yapımcı Nival de oyun bulma sürelerini düşürecek önlemler almıştı.

Tamamen Türkçe olan Prime World’ün açık betasına kayıt olmak için : tr.playpw.com
 
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 21:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×