Prime World'den yepyeni bir güncelleme daha

Prime World'den yepyeni bir güncelleme daha

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 27.06.2013 - 16:11
Nival çalışıyor
Prime World hemen her hafta gelen güncellemeler, yenilikler ve PVE oyun modu gibi MOBA’da pek rastlanmayan özellikler sayesinde son dönemin en dinamik oyunlarından biri haline geldi. Son güncelleme 9.8.5 ile, popüler Prime World kahramanları Mucit, Ressam, Vampir, Kurtbey, Ateşli Tilki ve daha pek çokları yeniden düzenlendi. Kahramanlara gereken yeteneklerin Savaş Ödülü olarak çıkmasında düzenlemeler yapıldı. Oyuncular önemli birtakım yetenekleri artık daha rahatlıkla alabilecek. Prime World uğruna pek çok ünlü oyun serisinin devamını getirmeyen ve tamamen Prime World’e odaklanan Nival hem bu oyundan hem gelecek oyunlardan hem de Türkiye pazarından çok umutlu. Önümüzdeki günlerde şirketin Türk oyunculara pek çok sürprizi olabilir.

Prime World'den yepyeni bir güncelleme daha
Nival ekibi Prime World için olduğu kadar, Türkiye’deki oyun piyasası için de heyecan duyuyor ve olumlu şeyler düşünüyorlar. Pazarlama Direktörü Sergey Galyonkin, Nival’in Türkiye oyun pazarına girişini şu şekilde anlatıyor: “Prime World’ü CIS bölgesinde (eski Sovyetler Birliği ülkeleri) başlattık ve başarılı olduk; Türkiye bir sonraki ülke olarak doğru seçimmiş gibi göründü. Türk oyuncuların PVP’yi ve strateji oyunlarını çok sevdiğinin farkındayız. Bunun için Prime World’ün bu kitleye uyacağını düşündük.” Oyun Operasyon Departman Lideri Ivan Spijarskiy ise şöyle diyor: “Prime World bizim Türkiye’de çıkarttığımız ilk oyun. Piyasa hakkında çok büyük tecrübe ve bilgi ediniyoruz. Çok fazla şey öğrendik. Er ya da geç başka Nival oyunlarını da piyasaya sunacağız ve onları siz de beğeneceksiniz.”

Prime World'den yepyeni bir güncelleme daha
Sergey Galyonkin, oyun şirketlerinin Türk piyasasında büyüyebileceği geniş bir alan olduğunu düşünüyor. Sergey, “Öncelikle, online PC oyunlarının sayısı kredi kartlarının ve diğer ödeme yöntemlerinin sayısıyla orantılı olarak yükselecektir” diyor ve ekliyor: “Bunu Rusya’da gördük. 10 yıl önce piyasa SMS ile ödemeler üzerine kuruluydu. Kredi kartı ve ödeme kiosk’leri yaygınlaştıktan sonra piyasa büyüdü. Ayrıca, bence mobil bir sonraki büyük hit ve bu konuda Türkiye piyasasında çok fazla fırsat var.”Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 17:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×