Prime World'un PVE severlere bir sürprizi var

Prime World'un PVE severlere bir sürprizi var

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 13.06.2013 - 11:26
Yepyeni bir savaş modu geldi
Nival’in Türk oyuncu sayısı her geçen gün artan oyunu Prime World’e yepyeni bir savaş modu geldi. Tıpkı gerçek yaşam gibi, Prime World dünyasında, yani Praia’da da doğum, büyüme ve ölüm döngüsü mevcut. Benzer oyunlarda pek rastlanmayan bu özelliğe bir başka farklı element daha eklendi. Nival oyuncuların sıkça şikayet ettiği bu sorun için bir çözüm geliştirdi. Prime World tarihinin tamamen PVE tabanlı ilk haritası açıldı. Bu yeni PVE modunun ismi “İmtihanlar”.

Prime World'un PVE severlere bir sürprizi var
En fazla beş kişiden oluşan takımların kahramanları, taarruzda olan Garibelere karşı hem daha önceden aşina oldukları modlarda hem de yeni modlarda oynayabiliyorlar. İmtihanlar modu oyuncuların takımlarını ve taktiklerini seçerken farklı bir tavır almalarına olanak sağlıyor. Klasik Borderlands, Dragonwald ve Outpost’taki taktikler ve takım yapılarından ayrılan özellikler ortaya çıkıyor.

İmtihanlar, 13 Haziran 2013 günü aktive ediliyor.

Prime World'un PVE severlere bir sürprizi var
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 10:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×