Prince Of Persia geri dönüyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Prince Of Persia geri dönüyor
Ubi Soft firması yeni Prince Of Persia oyununu duyurdu. Prince Of Persia: The Sands Of Time isimli yeni oyunda aksiyon egzotik dünyalar içerisinde cereyan etmeye devam edecek. Oyunun hikayesi ise şöyle: Kötü bir büyücü mevcut dünyaya Sands Of Time'ı bırakarak dünyayı tehlikeye sokar. Oyunda biz de şu ünlü prensi yöneterek Sands Of Time'ı toparlamaya ve dünyaya tekrar huzuru getirmeye çalışacağız. Oyun 2003'ün 4. çeyreğinde piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prince Of Persia geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×