Prince of Persia: The Forgotten Sands'den yeni video

ayhan yenigün
ayhan yenigün 5.08.2010 - 14:18
Prince of Persia: The Forgotten Sands'den yeni video
Prince of Persia: The Forgotten Sands'den yeni video

Tutulan üçlemenin ardından yapımına devam edilerek tarz değişikliğine giden "Prince of Persia" serisi, aldığı tepkiler üzerine yapımcılar tarafından ivedi bir şekilde özüne döndürülmeye karar verildi. Bunun üzerine geçtiğimiz aylar içerisinde yeni oyunun adı duyurularak hiç zaman kaybetmeden ekran görüntüleri ve videolar ile oyun tanıtımına geçildi.

Kısa zamanda dikkatleri üzerine çekmeye başlayan yapım, eski oyunların verdiği lezzeti ve daha fazlasını vaadediyor. İzleyeceğiniz videoda -Bölüm Tasarım Yönetmeni "Michael McIntyre"ın açıklamaları ile, çıkacağımız bu gizemli yolculuk hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Yapım 18 Mayıs 2010 tarihinde XB360, PS3, PC (WII,NDS, PSP) platformları için raflardaki yerini almış olacak. İyi seyirler.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prince of Persia: The Forgotten Sands'den yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×