Prince of Persia: The Forgotten Sands'den yeni video

ayhan yenigün
ayhan yenigün 5.08.2010 - 14:18
Prince of Persia: The Forgotten Sands'den yeni video
Prince of Persia: The Forgotten Sands'den yeni video

Tutulan üçlemenin ardından yapımına devam edilerek tarz değişikliğine giden "Prince of Persia" serisi, aldığı tepkiler üzerine yapımcılar tarafından ivedi bir şekilde özüne döndürülmeye karar verildi. Bunun üzerine geçtiğimiz aylar içerisinde yeni oyunun adı duyurularak hiç zaman kaybetmeden ekran görüntüleri ve videolar ile oyun tanıtımına geçildi.

Kısa zamanda dikkatleri üzerine çekmeye başlayan yapım, eski oyunların verdiği lezzeti ve daha fazlasını vaadediyor. İzleyeceğiniz videoda -Bölüm Tasarım Yönetmeni "Michael McIntyre"ın açıklamaları ile, çıkacağımız bu gizemli yolculuk hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Yapım 18 Mayıs 2010 tarihinde XB360, PS3, PC (WII,NDS, PSP) platformları için raflardaki yerini almış olacak. İyi seyirler.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2021 11:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prince of Persia: The Forgotten Sands'den yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×