1/7

Prince of Persia: The Sands of Time

Sinan Sertel
Sinan Sertel 3.06.2010 - 12:31
Hala POP: The Sands Of Time'ı bitiremediniz mi?

The Maharajah's Treasure Vault (2%)

Oyun başladığında sarayın içindesiniz. Tepeye ulaşana kadar, duvarın kenarında bulunan taşlara tırmanın. Boşluktan atlayın. Sağdaki taşlardan ilerleyin, önünüze gelecek olarak duvara tırmanın. İlerlerken açılan boşluklardan atlayın, kapıdan içeri girin. Heyecan yapmadan ilerleyin ve karşılaşacağınız düşmanı öldürün. Pek sorun olmaz çünkü tek başına kendisi. Akrobatik hareketlerle öldürdükten sonra hemen sağdaki merdivenden tırmanın.Bu sefer iki kişiler, ama yine siz onları da öldürün.Kapıdan içeri girip suyunuzu için,şifanızı alın. Dışarı çıkıp, aşağıya inin ve karşınıza çıkan dört kişiyi de öldürün. Kapıdan tekrar içeri girip koridorları geçin, dışarı çıkıp boşluklardan atlayarak merdivenden çıkın. İçeri girip,devam edip, dışarı çıktığınızda göreceğiniz dört genci öldürün. Hemen karşıda duvarın çıkıntısından, köşesine doğru ilerleyin. Yine çıkıntıları takip ederek açılmış deliğin içine girin. Oradakileri de öldürdükten sonra kolona tırmanın. Sırayla kolanlardan atlayarak, üst kata ulaşın. Oradan içeriye girin ve oyununuzu saklayın ki, bir daha kaldığınız yerden başlayabilesiniz.

Hemen boşluktan atlayın. Sonraki boşluktan atlarken, duvardayken "boşluk" tuşuna basın ki, oradanda karşıya atlayabilsin prensiniz. 3. boşluktan da atladıktan sonra, o arada bekleyin taki diğer cümleyi okuyana kadar. O aradan duvara zıplayın karşı tarafa çıkın. Yeşil peştemalin arkasından geçin ve gözünüz aydın, aradığınız orada duruyor. Hemen sağdaki iki boşluğu aşıp, karşısındaki platformdan araya girin ve sola çıkın. Yine güzel hareketlerle heyecan yapmadan iki boşluğu aşıp kapının önüne gelin. İçeri girin ve ilerledikten sonra aşağıya inip, dönen ıvır zıvırlara çarpmadan karşıya geçin. Buraya dikkat. Yine aynı şekilde sol duvardan atlayacaksınız ama sonlarına doğru yaklaşınca "boşluk" tuşuna basıp karşıya atlayın. İlkinde olamayabilir deneyip, yapın. Sonra yine karşılıklı çıkıntılardan atlıya atlıya dönen 2 ıvır zıvırın olduğu platforma gelin. Oradan da karşıya atlayıp, tabi çıkıntıyı kullanarak, kenara doğru yaklaşın. Aşağıya sarkın ve kenarlardan ilerlemeye devam edin. Burada bazı kenar kısımları yıkılacaktır. Ama unutmayın ki, ya aşağınızda yada yukarınızda sizi sağa doğru ilerletebilecek bir kenar vardır.(PoP atasözü) Sonra kolana atlayıp, sarılın. Kolonlardan teker teker ilerledikten sonra, sonuncusuna gelince aşağıya inin. Hemen bir basamak yukarı çıkıp heykelin önündeki iki sandığı kırıp, ortasından yukarı doru çıkın. heykelin başına geldiğinizde, yukarı doğru çıkmak için karşılıklı duvarlardan sekerek gideceksiniz bunun içinde her sıçrayışta yeni bir sıçrayış için "boşluk" tuşuna basmalısınız. Heykelin tepesindeki kamanızı alın. Artık zamanı geri çevirebilirsiniz. Hemen karşıdaki kapıya girin ve yıkılan yerlere aldırmadan karşıya geçin, sola döndükten sonra bir sürü dönen ıvır zıvır sizi bekliyor olacak. Onlara çarpmadan karşıya geçin ve aşağıya inin. Oradakilere de dokunmadan geçin. İşte babanız karşınızda. Olanları izleyin. Sonra çıkan adamları öldürün. Bunlar devamlı tekrardan doğuyorlar, o yüzden siz devamlı öldürün ve sonunda bitiyorlar ve oyununuzu saklamaya hak kazanıyorsunuz.

You Have Unleashed the Sands of Time (5%)

Farah'ın göründüğü kapının yanındaki delikten geçin ve yukarı çıkın. Evet, o esmer güzelin adı Farah. Yolunuzu taşlar kesince sağa dönün. Merdivenden aşağıya ölmeden atlayın. Hemen aşağıdaki, en alçakta olan normalde barfiks çekmek yada bayrak asmak için kullanılan demire tutunun. Sırayla demirlerden atlayarak yukarıdaki çıkıntıya kadar gidin. Sonra platformlardan atlayarak kapının yanındaki demiri tutup, kapının olduğu balkona ulaşın. İçeri girin. Farah yine görünecek ve yine önünüzü taşlar kesecek. Sizde kapıdan devam edip, demirlerden bir bir atlayarak karşıya geçin. Sağa dönüp gördüğünüz kapıdan içeri girin. Burada sağdaki duvardan demire tutunun ve onu takip edenleri izleyerek ilerleyin. 3 tane üst üste olan demirlerden aşağıya inin ve gördüğünüz gençleri katledin. Sonra deliğin altındaki köşede iki demir var. Onlara duvardan sekerek tırmanacaksınız ve çıkıntıya tutunup deliğe gireceksiniz. Sonra sarı ışığın altına girip oyununuzu saklayın.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×