1/24

Prince of Persia: The Two Thrones - Tam Çözüm

Prince of Persia: The Two Thrones - Tam Çözüm

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Merakla beklediğiniz Tam Çözüm karşınızda!
- Speed Kill tekniği oyunun pek çok noktasında düşmanlarla fazla dalaşmadan sizi kısa yoldan başarıya ulaştıracağından ve Boss dövüşlerinde kesinlikle kullanmak zorunda olacağınızdan bolca kullanmaya çalışın ve kendinizi geliştirin.

- POP: The Two Thrones’un 6 adet gizli güç gelişimi bulunmaktadır. Oyunun bir evvelki versiyonundan farklı olarak Two Thrones iki farklı son içermemektedir. (Orhan Topaç ve Kingred'e teşekkürler.) Yani güç gelişimlerini kaçırsanız dahi oyunun normal şekilde bitirebileceksiniz. Toplayamadığınız bir tanesini almak için daha eski bir kayıt noktanızdan yeniden başlamanız gereklidir.

- Oyunun herhangi bir anında sol alt köşede göz işaretini gördüğünüzde “Q” tuşuna basarak kuşbakışı görünüme geçebilir, çevredeki düşmanları ve rampaları daha rahat görebilirsiniz.

Güç gelişimlerinin nerede olduklarına aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz:

1. Güç Gelişimi
2. Güç Gelişimi
3. Güç Gelişimi
4. Güç Gelişimi
5. Güç Gelişimi
6. Güç Gelişimi

TAM ÇÖZÜM:

Kapının altından yuvarlanıp, sola ilerleyin. Tahta platforma çıkıp karşıdaki platforma atlayın. Platformdan platforma atlayarak U şekli çizin. Sonunda diğerlerinden daha uzak mesafeli platformu gördüğünüzde bu sefer duvarda yürüyerek karşıya geçin. Ateşe ulaştığınızda duvara tırmanıp çıkıntıya tutunun. Sola devam edin ve merdivenden aşağı inin. Yolu takip edin. Açıklığa ulaşınca sütuna atlayın. Sütunlar arası iki atlayış yapıp yükseğe çıkınca karşıdaki tahta balkona atlayın. Sağa gidin, bir basamak yukarı çıkın, sütuna geri atlayın. Duvardaki çıkıntıya atlayıp köşedeki platforma ulaşın. Duvar yürüyüşü yapıp çıkıntıya ulaşın. Duvara çıkın ve diğer tarafa atlayın. Çeşmede oyunu kayıt edebilirsiniz.

THE RAMPARTS

Yolu takip edin. Merdivenden çıkıp, ilk silahınıza kavuşun. “Speed Kill” tekniğini öğreneceğiz. Bıçağımız mavi olduğunda vuruş tuşuna basın. Karşıdaki sütuna atlayın, aşağı kayın. Düşmanın arkasından yaklaşarak, hızlı öldürme taktiğini kullanın. Duvarda yürüyerek karşıya geçin. Buradaki çıkıntıyı kullanıp diğer köşedeki platforma kadar ilerleyin. Karşıya atlayın, merdivenden inip diğer düşmanı öldürün. Yolu takip edin. Devriyedeki düşmana dikkat edin. Ateş topunun olduğu yere geldiğinizde diğer duvarda yürüyüp, karşıdaki çıkıntıya atlayın. Yukarı çıkın merdiveni de kullanıp en üstte ulaşın. Duvara tırmanarak açıklıktan balkona çıkın. Mini demonun ardından sola gidin duvarda yürüyüp, flamadan aşağı kayın. Üç düşman pataklayacağız.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×