Prince of Persia, tüm zamanların en başarılısı oldu!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Prince of Persia, tüm zamanların en başarılısı oldu!


Walt Disney tarafından finanse edilen ve Karayip Korsanları'nın yapımcıları tarafından sinemaya uyarlanan Prince of Persia, beyazperdede yer aldığı 25 günün sonucunda elde ettiği 295 milyon dolarlık hasılatla "tüm zamanların en çok gişe hasılatı elde eden oyundan uyarlama filmi" ünvanını ele geçirdi. Bu rekor, daha önce Lara Croft: Tomb Raider'a aitti. O da 275 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti. En çok kazanan ilk beş ise şöyle:

1.Prince of Persia: The Sands of Time
2.Lara Croft: Tomb Raider
3.Pokemon: The First Movie
4.Mortal Kombat
5.Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prince of Persia, tüm zamanların en başarılısı oldu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×