Prince of Persia'nın Wii için çıkış tarihi

Pamir Gökalp
Pamir Gökalp 5.08.2010 - 14:18
Prince of Persia'nın Wii için çıkış tarihi

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

Ubisoft'un sevilen oyun serisi "Prince of Persia" hakkında, gün geçtikçe yeni detaylar gün yüzüne çıkıyor. Firma, bugün yaptığı açıklamada, "Prince of Persia: The Forgotten Sands" oyununun Wii için hazırlanan versiyonunun çıkış tarihini belirtti. Wii versiyonu, oyun severlere daha önceki oyunlara göre grafiksel olarak gelişmelerin yanı sıra yaklaşık 15 saatlik bir oynanış süresi vaadediyor. Oyunun Wii versiyonun 18 Mayıs'ta raflarda olması bekleniyor; diğer versiyonlar için ise henüz bir çıkış tarihi belirtilmedi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 17:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prince of Persia'nın Wii için çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×