Pro Evolution Soccer 2 geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Pro Evolution Soccer 2 geliyor
Konami'nin Avrupa kolu, merakla beklenen futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2'yi 2002 Ekim ayında PS2 için piyasalara süreceğini belirtti. Pro Evolution Soccer'ın 350.000 gibi bir rakam ulaşmasından sonra şimdi de 2. oyun üzerinde çalışan firma oyunu oldukça gerçekçi futbol ve fizik kurallarına göre hazırlayacaklarını belirtiyorlar. Buna göre pas, şut, ara pas gibi özellikle gerçeğine birebir şekilde oyuna aktarılacak. Oyun için ayrıca Umbro firması da çeşitli topları, krampon modelleri ve training kit'leri ile destek veriyor. Ayrıca gerçek oyuncuları da barındıracak olan oyunda her oyuncunun birbirinden farklı 25 özelliği de istatistiksel olarak görülebilecek. Bu özellikler içerisinde atak, dayanıklılık, güç, şut ve pas etkinliği gibi belli başlı özelliklerin yanında ayrıca daha başka özellikleri de görülebilecek ve oyundaki her bir oyuncunun kendine has bir yeteneği ve oynayış stili olacak. Ayrıca Pro Evolution Soccer 2'de bir de oyuncu yaratma modu olacak ki bu modda da kendi isteğimize göre özellikleri ve görünüşü olan kendimize has oyuncular yaratabileceğiz. Oyundaki Master League seçeneğinde 3 tane lig olacak. Ayrıca kupa maçları da artık Master League ile birlikte aynı anda gerçekleştirilecek. Yeni bir training modunun da ekleneceği oyun 2002'nin Ekim ayında PS2 severlerle buluşacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 06:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pro Evolution Soccer 2 geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×