Pro Evolution Soccer 2018'e hayran yapımı Dünya Kupası modu geldi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 25.06.2018 - 11:33
Şu modcular da olmasa...

Hepimizin bildiği gibi, Pro Evolution Soccer serisi yıllardır Lisans sorunlarıyla boğuşuyor. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi, Pro Evolution Soccer 2018'de Dünya Kupası modu bulunmuyor. yıllardır olduğu gibi mod yapımcıları Pro Evolution Soccer 2018'in eksiklerini kapatmaya devam ediyor. Bir Pro Evolution Soccer hayranı da Dünya Kupasının bir futbol oyununda lisanslı bir şekilde olamamasını kendine dert edinmiş olacak ki, üşenmemiş ve oyuna oldukça iyi bir Dünya Kupası modu geliştirmiş.

Pro Evolution Soccer 2018'in Dünya Kupası modu oldukça iyi görünüyor

Del Choc adlı mod geliştiricisinin yaptığı Pro Evolution Soccer 2018'e ev yapımı Dünya Kupası moduyla birlikte oyuna oyunun görüntüsü de oldukça değişiyor. Forma tasarımları, düzgün kadrolar, stadlar ve hatta dünya kupası tanıtım videosu da bu mod ile bitlikte oyuna ekleniyor. Oyuncuların yüzleri ve dövmeleri dahi unutulmamış. Skorboardlar, saha içi reklam panoları, ülke milli marşları da bu mod ile oyuna eklenen yeniliklerden. Hazır dünya kupası tüm heyecanı ile devam ederken bu mod size ilaç gibi gelebilir.. Konami'nin yapamadığı ya da yapmadığı Dünya Kupası modunu, Bir mod yapımcısının tüm ayrıntıları ile oyuna eklmesi takdire şayan doğrusu

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2021 18:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2018 20:05
Ay canıım. Kıyamam yazık ya..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pro Evolution Soccer 2018'e hayran yapımı Dünya Kupası modu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×