Profesyonel Oyuncunun Profesyonel Oyun Bilgisayarı

Profesyonel Oyuncunun Profesyonel Oyun Bilgisayarı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 5.08.2015 - 14:16
Oyuncular için yine oyuncular tarafından üretilen Monster oyun bilgisayarları, kesintisiz aksiyon ve maksimum atmosferi bir arada sunuyor. Laptop olarak üretilen bu performans canavarları, etkin soğutma sistemleri ile rakiplerine fark atıyor.
Kesintisiz Aksiyon İçin Etkili Gaming Laptop

Mevsim yaz olunca biz oyuncuları bir sevinç sarar. Tatil mevsimi gelmiş çatmış, birbirinden şahane oyunlar raflarda yerini almış ve oynamamız için bizleri bekliyor olur. Yazın kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde, hızlanan oyun piyasası bu yıl da kendini bizlere hayran bırakıyor.

Profesyonel Oyuncunun Profesyonel Oyun Bilgisayarı
Batman Arkham Knight, Witcher 3: Wild Hunt, Metal Gear Solid derken heyecanımız adeta zirve yapıyor. Gerek birbiri ardına çıkan oyunlar gerekse yaza özel turnuvaların başladığı günler hareketli ve bir o kadar da bereketli geçiyor. İster League of Legends olsun ister Heroes of the Storm olsun, aksiyon kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Elbette yaz günleri bir takım sistem aksaklıklarını da beraberinde getiriyor. Düşük fps değerleri, ekran takılmaları ve hatta işlemcinizin yanmasına kadar gidebilecek bir takım olaylar yaşama ihtimaliniz artıyor. Sıcakların da etkisiyle ısınıp, takılma yapmaya başlayan oyun bilgisayarlarları, oyun zevkini yerle bir ediyor. Maçın ortasında oyundan atan, oyunu kaydedemeden reset atan bilgisayarlar adeta saç baş yolduruyor.

Serinliğin Etkisini Monsterla Yaşayın

Monster oyun laptopları ise tam olarak bu noktada devreye giriyor. Etkili bir soğutma sistemini bünyesinde barındıran Monster gaming laptop , yeni nesil oyunlarda ve yüksek güç gerektiren uygulamalarda taleplerinizi karşılamak için çift fanlı teknolojisi ile birlikte geliyor. Yaz sıcağında ya da zorlu koşullarda daha uzun süreli oyun oynayabilmenize olanak sağlayan bu bilgisayar, tam bir performans canavarı.

Profesyonel Oyuncunun Profesyonel Oyun Bilgisayarı
Masaüstü bilgisayarın özelliklerini, dizüstü bilgisayarın işlevselliği ile birleştiren Monster, kusursuz bir oyun deneyimi için serinliği maksimuma çıkarmayı amaçlıyor. Farklı bilgisayar aksamlarının hızlı ve aniden ısınmasının önüne ustaca geçen sistemi, yıllardır oyuncuların en önemli problemlerinden biri olan ısınma sorununu ustaca ortadan kaldırıyor.

Performans Canavarı Oyun Bilgisayarı

Monster oyun bilgisayarları, soğutma sisteminin yanı sıra üstün performanslı ekran kartları, en yeni nesil işlemcileri ve kusursuz bellek özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Yaptığı önemli iş ortaklıkları ile dünya devi yazılım ve bilişim firmaları ile birlikte çalışan Monster, en iyi oyun bilgisayarı üretmek için farklı modelleri ile günden güne büyüyor.

Monster laptop serileri ise birbirinden efsane isimlere sahip. Tulpar, Abra, Semruk ve Huma diye adlandırılan bu modeller, isimlerini Türk mitolojisinden alıyor. Tabi ki Monster’ın yerli bir firma olduğunu söylemekte de fayda var. Birçok açıdan avantaj sağlayan bu durum, özellikle mükemmel bir müşteri hizmetleri desteği almanızı sağlıyor. En ufak bir pixel hatasında dahi ulaşılabilir teknik desteğe sahip olacağınız bu performans canavarları ile aksiyona ara vermeden devam edebilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 20:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2015 12:30
Saniyorum ureticiden promosyon urun almissiniz.. Bir yazi ancak bu kadar reklam kokabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×