Proje hazır!

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Proje hazır!
Eidos'un yaptığı açıklamaya göre, Project: Snowblind'ın PC versiyonunun yapımı tamamlandı. Oyun, bugünden itibaren piyasalara sürülmeye başlandı.

Yapımı yaklaşık bir seneden beri devam ediyor. 16 harita içerisinde geçen 11 görevden oluşacak. Gelecekte geçtiği için, birçok bilim kurgu öğesine rastlamak da kaçınılmaz. Kahramanımız Nathan Frost’un kullanımı için geniş çapta bir cephane var, ayrıca kullanabileceği birçok eşya ve yetenek de mevcut. İlerledikçe bu yetenekleri geliştirebilecek, ya da daha yeni yeteneklere sahip olabileceğiz. Oyun alanı ise oldukça geniş, çoğu zaman ekibimizle birlikte, çetin savaşlara katılacak ve terörist orduları ile kapışacağız. Yapımcılar, 2. Dünya Savaşı’ndan da esinlenildiğini ve gelecekte geçen bir 2. Dünya Savaşı hissi verilmek istendiğini belirtiyorlar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 08:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Proje hazır!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×