Project Cars 2'den Titan XP'li oynanış videosu

Project Cars 2'den Titan XP'li oynanış videosu

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 17.07.2017 - 03:32
Oyun muhteşem gözüküyor
Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve hem PC platformunda, hem de konsollarda en başarılı yarış simülasyonlarından biri olan Project Cars, geçtiğimiz aylarda 2. oyununu duyurmuştu. Grafikleri ile ilk oyunu heyecan ile bekleyen bizler, önümüzdeki Eylül ayında ikinci oyun için de direksiyon başında olacağız. Slightly Mad Studios'tan yapılan açıklamaya göre Project Cars 2'de tamı tamına toplam 60 pist ve 130 pist düzeni bulunacak. Tüm pistler LiveTrack 3.0 teknolojisi ile gelecek ve 4 mevsim dinamik hava koşulu ve gece gündüz dönüşü içerecek.

Bugün ise Nvidia'nın şuan için en güçlü ekran kartı konumunda bulunan Titan XP'si ile, Project Cars 2'den tam 4K çözünürlükte, Ultra ayarlarda ve 120 FPS'de oynanış videosu yayımlandı. En yoğun sahnelerde dahi 80-90 FPS civarında çalışabilen yapım, Titan XP'nin gücünü göstermek bir yana, ayrıca oyunun da ne kadar güzel gözüktüğünü ortaya koyuyor ve bizleri heyecanlandırmayı başarıyor.

İşte Project Cars 2'nin 4K çözünürlükte Titan XP'li oynanış videosu:

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 16:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×