Project Cars 2'nin dördüncü büyük güncellemesi yayınlandı

Project Cars 2'nin dördüncü büyük güncellemesi yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 9.02.2018 - 19:17
Giderilen hatalar ile beraber oynanış da geliştirildi.

Slighty Mad Studios'un başarılı yarış simülasyonu Project Cars, ikinci oyunu ile halen aktif bir kitleye sahip. Durum böyle olunca, oyun sırasında yaşanan hatalar, geliştirmeler ve düzenlemeler, oyuncular tarafından yapımcı stüdyoya genelde belirtiliyor. Slightly Mad Studios, aldığı geri bildirimler ile Project Cars 2 için dördüncü büyük güncellemeyi yayınladı ve çoğu hatayı ortadan kaldırdı.

Sadece hatalar değil, oynanış da geliştirildi

Hataların ve problemlerin yanı sıra oynanışa da el atan yapımcılar, yapay zeka, araçların hassasiyeti, yarış sırasında bulunan hava şartları ve türevi çoğu elementi geliştirmiş bulunuyor. Çözülen problemler arasında ise araçlar hasar aldığında yaşanan oyun içi duraksamalar, araçların tam olarak yolu tutamaması ve LiveTrack 3.0 kullanımı sırasında yaşanan sorunların ortadan kalktığı görünüyor.

Eğer Project Cars 2'ye Steam'de veya konsollarda sahipseniz, dördüncü büyük güncelleme otomatik olarak yayına girdi. Yapılan diğer tüm değişiklikleri okumak bu linkten yapılan 1.4 güncellemesinde yapılan değişiklere ait bir listeye ulaşabilirsiniz. Project Cars 2'nin ne kadar bir ciddi yapım olduğunu görmek için Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 14:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×