Project CARS 2'nin oyun motorunu kullanan Automobilista 2 duyuruldu

Project CARS 2'nin oyun motorunu kullanan Automobilista 2 duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 27.05.2019 - 10:39
Yeni oyunun grafikleri iyi duruyor.

Geride bıraktığımız hafta sonu, adeta yarış oyunlarının oldu. WRC 8 için yeni oynanış videosunun paylaşılmasının yanında simülasyon türüne ait yeni bir oyun daha duyuruldu. İlk oyunuyla yarış oyunu sevenleri tatmin eden Automobilista, bu nesilde bir kez daha karşımıza çıkacak. Project CARS 2'nin Madness Engine oyun motorunu kullanan yapım, oldukça gerçekçi grafiklere sahip durumda. Brezilya'da geçecek olan yeni oyun, gerçekçi hava şartlarına sahip olacak.

Project CARS 2'nin oyun motorunu kullanan Automobilista 2 duyuruldu

Bir önceki oyun, grafiksel ve gerçekçilik açısından eleştirilmişti. Ancak yol tutuş ve oynanış mekanikleri açısından oldukça başarılıydı. Mekaniksel anlamda sağlam temellere sahip seri, yeni oyunda Project Cars 2'nin iyi yanlarını alacak. Lisanslı arabaların da bulunacağı söylenen oyun, simülasyon yarış türündeki oyunlara yeni bir soluk getirebilir.

Forza ve Gran Turismo'ya rakip olan Project Cars serisi hiç fena değildi. Xbox ve PlayStation markalarına ait iki oyun serisinin yanında Project Cars serisi, yeni olmasına karşın güzel bir oyuncu kitlesi toplamayı başarmıştı. Bakalım Automobilista 2, ilk oyundan sonra beklediği yükselmeyi ikinci oyunda yaşayacak mı?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 13:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×