Project Gotham Racing, yeniden mi geliştirilecek?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 00:31
Yeniden başlasın, burada kalmasın
Bizarre Creations tarafından Xbox ve X360 konsolları için hazırlanan Project Gotham Racing serisi, milyonlar satarak hem oyuncuları, hem de yapımcıları sevindirmişti. Geliştirici Bizarre, 2007'de son oyunu hazırladıktan sonra Microsoft ile bağlarını koparmış, Activision tarafından satın alınmıştı. Bu aşamadan sonra farklı projelere imza atan Bizarre, belli ki Microsoft'a ümitlenecek bir durum da bırakmamış.

Project Gotham Racing, yeniden mi geliştirilecek?
Peki Microsoft, bu seri hakkında ne düşünüyor? Bazı söylentilere göre Microsoft, başarılı seri Project Gotham Racing'i yeniden hayata döndürmek istiyor ve bunun için de Avrupalı birçok bağımsız yapımcı stüdyo ile temas halindeymiş. Henüz oyunu kimin geliştireceği de belli olmamakla beraber, Bizarre Creations'ın bu duruma ne diyeceği de merak konusu. Bakalım Microsoft'tan konu hakkında bir açıklama gelecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Project Gotham Racing, yeniden mi geliştirilecek?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×