Project Gotham Racing, yeniden mi geliştirilecek?

Project Gotham Racing, yeniden mi geliştirilecek?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 00:31
Yeniden başlasın, burada kalmasın
Bizarre Creations tarafından Xbox ve X360 konsolları için hazırlanan Project Gotham Racing serisi, milyonlar satarak hem oyuncuları, hem de yapımcıları sevindirmişti. Geliştirici Bizarre, 2007'de son oyunu hazırladıktan sonra Microsoft ile bağlarını koparmış, Activision tarafından satın alınmıştı. Bu aşamadan sonra farklı projelere imza atan Bizarre, belli ki Microsoft'a ümitlenecek bir durum da bırakmamış.

Project Gotham Racing, yeniden mi geliştirilecek?
Peki Microsoft, bu seri hakkında ne düşünüyor? Bazı söylentilere göre Microsoft, başarılı seri Project Gotham Racing'i yeniden hayata döndürmek istiyor ve bunun için de Avrupalı birçok bağımsız yapımcı stüdyo ile temas halindeymiş. Henüz oyunu kimin geliştireceği de belli olmamakla beraber, Bizarre Creations'ın bu duruma ne diyeceği de merak konusu. Bakalım Microsoft'tan konu hakkında bir açıklama gelecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 17:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×