1/10

Project IGI 2: Covert Strike

Ercan Ataseven
Ercan Ataseven 3.06.2010 - 12:31
Paniğe gerek yok. İşte oyunun çözümü.

Mission1:Infiltration

Karşınızdaki binaya kadar direk ilerleyin ve sağa dönerek G-17 ile güvenlik kamerasını vurarak etkisiz hale getirin.Ağaçların arasından sağa doğru ilerleyerek giriş kapısının karşısına ulaşın.İki sabit bir de devriye gezen nöbetçi var.Alarma basmalarına izin vermeden seri bir şekilde üçünü de MP-5 ile öldürün.(G-17 ileride lazım olacak mermisi bitmesin)Hemen iki kapıyı da açın ve tekrar geri dönerek ağaçların arasına saklanın ve ortalığın sakinleşmesini bekleyin. Üsse girin ve ilerleyip sola dönerek su depolarının bulunduğu alana gelin.Sessizce ilerlemeyi başaramaz ve denemekten bıkarsanız boşuna uğraşmak yerine tüm nöbetçileri öldürmeyi tercih edebilirsiniz.


Köprünün önünde iki nöbetçi var bu ikisini öldürseniz bile köprü çıkışı çok iyi korunduğu için karşıya köprüden geçmeniz imkansız.Bu yüzden direk ilerlemeye devam edin.(Soldaki su deposunun yanındaki kapısında iki nöbetçinin bulunduğu kulübede el bombaları var isterseniz girip alın. Binaya girmeden önce pencereden görünen güvenlik kamerasını vurun.Binaya girin içeride sadece bir tane nöbetçi var bunuda haklayın.Merdivenlerden yukarı çıkın ve düğmeye basarak köprünün üzerindeki mekanizmayı çalıştırın.Yine merdivenlerden bir üst kata çıkın ve köprü üzerinde hareket eden mekanizmaya atlayarak karşıya geçin. Sola doğru ilerleyerek karşınıza çıkan nöbetçiyi ve hemen ardından güvenlik kamerasını vurun ve büyük kapıyı açarak dışarı çıkın.Aksi takdirde diğer nöbetçilerle de uğraşmak zorunda kalırsınız.

Garaja gelin ve buradaki nöbetçilere bulaşmayın.Sessizce ilerleyin ve soldaki kamyonu geçer geçmez duvardaki kamerayı G-17 ile vurun.Tel örgünün kilidini açın ve içerideki düğmeye basarak asansörü aktif hale getirin.İlk önce yukarı düğmesine basarak asansörü çağırın,asansör geldikten sonra aşağı düğmesine basın ve asansör aşağı inerken üzerine atlayın ve bölümü bitirin.

Mission2:Deep in the Mines

Bu bölümde bol bol sürüneceğiz.Devriye gezen nöbetçi sağa gidip tekrar dönüp asansöre doğru ilerlediği anda soldaki kayanın arkasına siper alarak bekleyin.Nöbetçi tekrar sağa doğru ilrleyince kamyona doğru ilerleyin ve kamyonun arkasındaki kahverengi kapıyı açın. Tünelden çıktığınız zaman iki nöbetçi göreceksiniz.Bunları öldürmemiz gerekiyor ancak şimdi değil.Arkalarını dönüp gittikleri zaman sürünerek(sürünmezseniz yukarıdaki nöbetçi sizi fark ediyor)sol tarafa,duvara ulaştığınız zaman da sağa doğru ilerleyin.Kutulara ulaştığınızda üç nöbetçiye fark edilmemeye dikkat ederek sola dönün ve merdivenden çıkarak güvenlik odasına girin.Bilgisayarı kullanarak güvenliği etkisiz hale getirin.Odadaki diğer kapıyı açmayın çünkü içeride bir nöbetçiden başka bir şey yok.

Dışarı çıkın ve tünel kapısına doğru ilerleyin.Düğmenin önündeki nöbetçiyi öldürürseniz diğer iki nöbetçi sizi fark ediyor.Sürünerek devriye gezen iki nöbetçiye iyice yaklaşın ve seri bir şekilde ikisini de G-17 ile öldürün.Şimdi düğmenin önündeki nöbetçiyi öldürerek tünelin kapısını açın. Trene binin ve treni çalıştırarak hemen yere yatın.Tren hareket halindeyken diğer trenlerden size ateş açılacak.Öldürebildiğiniz kadarını öldürün.Tren durduğunda dikkatli olun çünkü aşağı iner inmez sabit duran diğer trenden bir nöbetçi size ateş ediyor.Bu nöbetçiyi de halledin ve vanayı bulun.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×