Project IGI 2 multiplayer ile ilgili bilgiler

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Project IGI 2 multiplayer ile ilgili bilgiler
Codemasters firması ilki pek tutulmayan gizlilik öğelerinin ön planda olduğu aksiyon oyunu Project IGI 2'nin multiplayer yönleri hakkında bilgiler verdi. Eylül 2002'de piyasalarda olması beklenen oyunda 8 kişiye kadar oluşturulabilecek takımların ağırlıklı olduğu bir oynanış yeralacak. Takımlardan birisi IGI görevlilerinden birisi de teröristlerden oluşacak (Biraz CS kokuyor). Fakat şöyle bir özellik var ki multiplayer oyunda düşmanları öldürmenin yanısıra ayrıca data uydularını hack'lemek, mekikleri harekete geçirmek, rafinerileri bombalamak ve konvoylara eskortluk etmek gibi birbirinden değişik görevler üzerinde de multiplayer oyunlar oynayabileceğiz. Bunun yanında ayrıca sentry gun'ların kontrolü, elektrikli kapıların kontrolleri ve kameraların kontrolleri ile de uğraşabileceğiz. Multiplayer oyunda cephane elde edebilmek için belirli bir paramız olacak hatta öldüğümüz zaman oyuna tekrar giriş için bile paramızdan düşülecek. Bakalım 1. oyundaki rezaletten sonra 2. oyun nasıl olacak?...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 22:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Project IGI 2 multiplayer ile ilgili bilgiler

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×