Prototype 2 geliştiricileri iş başında

Yiğit Çilek
Yiğit Çilek 16.12.2010 - 10:13
Radical Entertainment’ten Ken Rosman’dan duyumlar
Geçmişe arkamızı dönüp bir bakacak olursak Prototype’ı 2009 yılının Haziran ayında vitrinlerde görmüştük. Yapımcısı Radical Entertainment’ın tamı tamına 2 milyonu aşan bu oyun biz oyun severlere farklı bir dünyanın kapılarınıda aralamıştı.Yapımcımız ve değerli geliştiricilerimiz biz oyun severlere aralamış olduğu dünyayı daha da genişletme yönünde tekrardan masa başına geçtiler. Yeni oyun hakkında bildiklerimiz ne yazık ki kısıtlı... Hemen söyleyecek olursak; Tahmini olarak Nisan ayında raflarda görebileceğiz Prototype 2’yi. Kulağmıza gelen diğer bir gelişme ise geliştiricilerin başı olarak nitelendirebileceğimiz Ken Rosman’ın açıklaması olan Alex Mercer ile oyuna devam etmeyeceğimiz hatta James Heller adlı bir yönetici ile Alex’imizin peşine düşeceğimiz gerçeğidir.


Prototype 2 geliştiricileri iş başında
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2022 23:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Prototype 2 geliştiricileri iş başında

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×