PS Plus Aralık 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.12.2021 - 15:02
Ortaya çıkan sızıntının ardından Sony, PlayStation Plus üyelerine Aralık 2021'de ücretsiz olarak sunduğu oyunların listesi resmi olarak açıklandı.

Sony ortaya çıkan sızıntıların ardından yaptığı açıklama ile PS Plus Aralık 2021 dönemi ücretsiz oyunlarını duyurdu. Listeye baktığımızda birkaç gün önce sızdırılan liste ile aynı olduğunu görüyoruz. Tabi resmi olarak açıklanması ile birlikte ücretsiz oyunlar için bir video da yayınlanmış.

PS Plus Aralık 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

PS Plus Aralık 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

7 Aralık Salı gününden itibaren indirmeye açılacak yeni oyunlar 3 Ocak 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilecek ve Playstaton Plus üyesi olduğunuz süre boyunca oynanabilecek. Listeye baktığımızda ise ilk sırada hem PS5 hem de PS4 oyuncularına sunulan Godfall'ı görüyoruz. Yeni nesil konsolların ilk oyunlarından biri olan Godfall, özellikle bu yönü ile çok konuşulmuş fakat oynanış anlamında beklenildiği gibi çok fazla olumlu yorum alamamıştı. Bu oyunun ayrıca The Challenger Edition sürümünün PS Plus üyelerine verileceği açıklanmış.

Godfall dışında başarılı Souls türevi oyunlardan biri olarak gösterilen Mortal Shell ve Lego DC Super Villians oyunları da PS Plus üyelerine ücretsiz olarak verilecek. PS4 için verilen bu iki oyunu tabi ki PS5 üzerinden de indirip oynayabileceksiniz. Yayınlanan video ve oyunlar hakkındaki bilgiler şu şekilde;

Playstation Plus Aralık 2021 oyunları

  • Godfall: Aperion yok olmanın eşiğinde. Siz, Valor zırhları denilen efsanevi zırh setleri kuşanmış yakın dövüşün ilahi ustaları olan Valoria şövalyelerinin sonuncususunuz. Looter-slasher türünün ilk örneği olan bu yakın dövüş aksiyonlu rol yapma oyunu Godfall'da yükselin.
  • Mortal Shell: Mortal Shell, parçalanmış bir dünyada akıl sağlığını ve direncini sınayan, aksiyon temelli, acımasız bir rol yapma oyunudur. İnsanlıktan geriye kalanlar çürüyüp giderken harabelerin içinde azimli düşmanlar birikiyor. Merhametleri yok; hayatta kalmak için üstün farkındalık, keskinlik ve içgüdüler gerekiyor. Sadık takipçilerin gizli kutsal yerlerini bul ve gerçek amacını keşfet.
  • Lego DC Super Villians: Kötülük iyidir… Yepyeni DC/LEGO® macerasına atılın ve evrenin gelmiş geçmiş en iyi kötü adamı olun. Oyuncular yepyeni bir süper-kötü yaratıp canlandırırken oyunun aksiyon dolu hikayesi doğrultusunda tarihe geçecek hinliklere imza atıp felaket saçacak. DC evrenindeki açık dünya deneyiminde, Adalet Birliği yok olmuş, Dünyanın korunmasını kendilerine 'Justice Syndicate' diyen çömezlerine bırakmıştır. Dünyanın bu yeni, acaip süper kahraman özentilerinin asıl niyetlerini anlamak da size ve bir grup deli asosyale kalıyor. Oyuncular, meşhur DC Süper-Kötüleri The Joker, Harley Quinn ve Adaletsizlik Birliğindeki birçok dava arkadaşının da katıldığı efsanevi bir maceraya atılacak.
Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 01:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 16:45
Nezaman bi microaoft gibi cesur olup birinci parti bi oyununu çıktığı gibi plus ile oyunculara verecek acaba.Valla microaofta helal olsun.Halo bile ilk günden gamepass te olucak.En son halo 3 oynamıştım muhteşemdi.Cimri sony heryerde ps now aktif et ve plus üyelerine ücretsiz sun işte çokmu zor!!
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2021 17:26
Sony devri kapaniyor diyenlere accaip guluyorum yaa XD dunyadan haberleri yok kendi dar sosyoekonomik cevrelerine bakip "soninin devri bittiiiii" diyorlar. XDXD
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2021 10:37
Froza ve Halo yu veren lou2 yi de verir.Eminim elder scroll da çıkınca direk dahil olacaktır.Microsoft daha başından bizim farkımız bu demişti.Sözlerinde de duruyorlar.İyi uykular Sony.
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2021 10:37
22.40 enson x360 da halo 3 oynadım hikayesi falan süperdi.Diğerlerini gördüğüm kadarıyla onun kadar ses getirmedi.Son çıkacak olan halo da hikayesiyle cezbedecek görülüyor.Gamepass ile ilk günden ücretsiz.
Lou2 olarak bakma sadece olaya.İstese verir.Gow ps5 kullanana ücretsiz.Ps4 kullanana paralı:))
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 22:40
Sen last of us part 2 gibi oyun yapsan ilk aydan Ps plusa verir misin
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 21:18
...devam..Fiyatı 7.500 iken 12.000 TL ye çıktı.Buda talebin bir göstergesi.Sony sen yerinde say.Yakında x box bulmak zorlaşacak .Savaşın galibi şimdiden görünüyor gibi.Sen satamadığın godfall oyununu millete yuttururken.X box yeni çıkan senin 600 TL ye sattığın oyunları veriyor.İyi geceler Sony.
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 21:09
Sony devri kapanıyor.X box devri başlıyor.Sony hala uykuda konsol hala yok satıyor diye uyanacağa da benzemiyor.Sonra sorumlu genel başkanın istifası da seni kurtarmaya ak ey Sony.Froza ile de X box satışları patladı.Halo ile tırmanacak.Cuma indirimlerinde en çok satılan konsol series x oldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2021 15:03
waooooowwwww şu oyunlara bak sen. Oyna oyna bitmez bunlar... : )
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2021 10:40
Verdikleri Godfall haftaya epic store de bedava hem de özel sürümü ile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2021 10:31
Haftaya ' Godfall Challenger Edition ' Epicgames te :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2021 09:45
iyide adam aralık oyunu diyor.oyunu 7 aralıkta indirime açıyor.utanmasalar 20 aralıkta verecekler.aralık ayı ise
1 aralıkta verirsin..
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS Plus Aralık 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×