PS Türkiye'den Sercan Sülün ile PGW'de konuştuk

PS Türkiye'den Sercan Sülün ile PGW'de konuştuk

Furkan Güler
Furkan Güler 9.11.2017 - 15:47
Red Dead: Redemption 2'nin Türkçe olması için başvurular yapılmış!

Geride bıraktığımız haftalarda düzenlenen Paris Games Week ile birlikte Sony'nin yine kalite kokan videolarını izleme şansı bulmuştuk. Etkinlik esnasında Sony'nin God of War, Detroit: Become Human, Last of Us: Part 2, Spider - Man ve Ghost of Tsushima'ya ait videoları yayınlaması, oyuncular üzerinde büyük bir heyecan etkisi oluşturdu. Biz de bu sırada boş durmadık ve PlayStation Türkiye'nin oyun müdürü olan Sercan Sülün'den gösterilen oyunlar hakkında yeni bilgiler aldık. Tüm bunların yanında Rockstar Games'in yeni bombası olan Red Dead: Redemption 2'nin Türkçe olması için yapılan çalışmaların başladığı da videomuzda yer alıyor.

PlayStation Türkiye ile yeni oyunlar hakkında konuştuk

Özellikle God of War'dan gördüğümüz görüntülerde artık oyunun nasıl bir yapıda olacağını öğrenmiş durumdayız. Kratos'un oğlu pozisyonunda olan Atreus ile birlikte omuz omuza savaşmamız ve kaliteli dövüş dinamiklerini gösteren video, oyunun gerçekten de sağlam bir şekilde karşımıza çıkacağının habercisi oldu. Diğer bir yandan  Last of Us: Part 2'ye ait olan video ise oyunda yer alacak karakterler hakkında bizlere yeni bilgiler verdi. Bazı kesimlere göre videoda asılı şekilde duran karakter Ellie'nin annesi pozisyonunda bulunuyor.

Detroit: Become Human sunumunda ise Quantic Dream'in yine karşımıza ayakları yere basan bir oyun ile çıkacağını gördük. Son olarak PlayStation 3 platformunda Beyond: Two Souls ile oyuncuların karşısına çıkan geliştiriciler, oyun hakkında aldığı eleştirileri de dikkate alarak Detroit: Become Human'ın kusursuz olması için çalışıyor.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 15:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 17:14
Ben anlamiyorum bu sonyi. Bu adamlar japon degilmi. Crakcsiz pslerin Satıs rakamlarıni biliyorlar. Elin croatiası ivir zivir küçük ulkeler kadar kiymetimiz yokmu yani sonynin gözünde bi soraydınız keşke. Kesin amerika abileri diyodur sakın turkçeyi yaygınlaştirmayın diye.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 23:57
Adamlar elinden geleni yapıyor, bizimde oyuncular olarak elimizden geleni yapmamız gerekir, Playstatıon Türkiyeye destek olarak...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 17:43
lütfen detroit ve red dead redemption türkçe olsun lütfen bunu yapın yazık bu oyunlar defalarca oynanacak kalitede bu yüzden sesimiz duyurmalıyız.
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 21:33
Daysgone içinde başvuru yapmıssınızdır umarım altyazı iyi gider
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 18:51
GTA 6 türkçe gelme ihtimali %99
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×