PS Vita için YouTube uygulaması artık bizlerle

PS Vita için YouTube uygulaması artık bizlerle

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 21.12.2012 - 17:01
Elinizde YouTube ile gezin
Sony, yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PlayStation Vita için Haziran 2012 itibariyle çeşitli ülkelerde yayınlamaya başladığı YouTube uygulamasını Türkiye’ye de sundu.

PS Vita için YouTube uygulaması artık bizlerle
Sony, uygulama ile komediden oyunlara yönelik ipuçlarına kadar günün son trendlerini sunan YouTube videolarını, nefes kesici 5 inç (16:9) OLED ekranda izleme keyfi sunuyor. PS Vita kullanıcılarının PS Vita Store aracılığıyla ulaşabileceği YouTube uygulaması ile önerilen videolar, arama, özellikler, video izlerken beğenme veya beğenmeme düğmelerinin yanı sıra videolarla ilgili yorumlara da erişilebiliyor.

Ayrıca, kullanıcılar, videonun uygun olup olmadığını işaretleyebildiği gibi güvenli arama filtrelemesi de yapabiliyor. Uygulamada 720p’ye kadar olan videolar yürütülebiliyor.

- Basın Bülteni
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 08:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×