PS Vita'da 3D neden yok?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 24.08.2011 - 11:04
Sony'den 3D açıklaması geldi.
Sony yeni konsolu PS Vita'da neden 3D özelliği eklemediğini açıkladı.

Sony'den Mick Hocking'in Gamespot'a yaptığı açıklamaya göre şirketin yeni konsol PS Vita'ya 3D eklememe nedeni, gözlüksüz 3D ekranların kalitesi. Hocking bu tür gözlüksüz 3D ekranların ancak küçük boyutlarda işe yaradığını ve en iyi hissi alabilmek için kafanızı sabit tutmanız gerektiğini söylüyor. Vita gibi Sixaxis özelliği bulunan ve oynarken hareket ettirmeniz gereken bir konsolda bunun oldukça zor olduğunu belirten Hocking, yüksek çözünürlüklü OLED ekran sunmanın en iyi yolunun 2 boyutta mümkün olduğunu da sözlerine ekliyor.

PS Vita'da 3D neden yok?
3DS'in satışlarıyla ilgili sorulan bir soruya "İnsanlar 3D'nin pek işe yaramadığını gördüklerinde ya da sunulan içeriğin tatmin edici olmadığını anladıklarında satın almayı bırakıyorlar." şeklinde yanıt verdi.
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS Vita'da 3D neden yok?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×