PS Vita'nın en çok satan oyunları

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 23.12.2011 - 11:10
Japonya'da pişer bize de düşer
Henüz bize gelmesine bir-iki ay olsa da Japonların şu sıralar zevkini sürdüğü PS Vita'nın Japonya'daki en çok satılan oyunları hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.

Buna göre doğu ile batı arasında en azından Vita oyun seçimlerinde çok fark yok gibi. Nitekim Japonya'da şu an için en çok satan ikinci oyun 48,224 adetlik satış ile Uncarted: Golden Abyss.

PS Vita'nın en çok satan oyunları
"Bir dakika! Uncharted ikinci sıradaysa birinci sıradaki kim?" diye soruyorsunuzdur muhtemelen. Eh orada da Japonlar'ın Japonluk'ları tutuyor tabi. Japonya'daki en çok satan PS Vita oyunlarında birinci sırayı 61,412 adetlik satışla Hot Shots Golf alıyor. Üçüncü sırada ise 29,181'lik rakamla  Dynasty Warriors Next yer alıyor.

İşte Top 10 liste:

Hot Shots Golf 6 - 61,412
Uncharted Golden Abyss - 48,224
Dynasty Warriors Next - 29,181
Lord of Apocalypse - 28,742
Disgaea 3 Return
Ridge Racer
Shin Kamaitachi no Yoru
Dream Club Zero Portable
Katamari Damacy Novita
Shinobido 2

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS Vita'nın en çok satan oyunları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×